• جمعه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-6914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیر کل ورزش و جوانان استان مطرح کرد

وجود 900هزار جوان در سیستان و بلوچستان

مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان با اشاره به آغاز هفته جوان از 16 لغایت 22 اردیبهشت ماه،گفت: به مناسبت آغاز هفته جوان، جشنواره امید و نشاط(ورنا و برنا) در سیستان و بلوچستان برگزار شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حسین ثوری بیان کرد: حوشبختانه فضای شور و نشاط در استان حاکم است.

وی در ادامه توجه به سند چشم انداز توسعه ورزش و برنامه های شورای راهبردی برای ساختارمند کردن و تقویت زیربنای ورزش سیستان و بلوچستان را امری ضروری و گامی در جهت پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر این استان دانست.

مدیرکل ورزش استان خاطرنشان کرد: طرح های شورای راهبردی ورزش استان باید عملیاتی شود و از افراد نخبه در امور جوانان نیز استفاده کرد و همچنین باید به دنبال هدفمند کردن اطلاعات ورزش استان در امور مختلف بود تا بتوان با داشتن اطلاعات دقیق برای آینده برنامه ریزی کرد.

وی افزود: سیستان و بلوچستان در حوزه عملکرد جوانان دومین رتبه را در سطح کشور کسب نموده است .

ثوری خاطر نشان کرد: درحال حاضر 900هزار جوان در سطح استان وجود دارد و با توجه به جوان بودن استان حدود 27برنامه محوری بمناسبت هفته جوان در استان برنامه ریزی شده است .

وی با اشاره به ایجاد دو خانه جوان در سیستان و بلوچستان بمنظور هویت دار شدن حضور جوانان در جامعه، گفت: به منظور رفاه حال جوانان در شهرستان چابهار و زاهدان خانه جوانان ایجاد شده است .

وی در پایان گفت: جوانان سعی دارند به عنوان حلقه میان ملت و دولت نقش ایفا کنند ازین رو باید توجه ویژه ای به جامعه جوان استان معطوف شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: