• شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-10414-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تعامل دستگاه قضائی و نیروی انتظامي گامي موثر در ایجاد امنیت پایدار

فرمانده انتظامی شهرستان "مهرستان" گفت: تعامل دستگاه قضائی و نیروی انتظامي گامي موثر در ایجاد امنیت پایدار در جامعه می باشد. 

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ " اسماعیل منصوری " در دیدار با دادستان شهرستان مهرستان خاطرنشان کرد: تعامل خوب دستگاه قضائي با پليس مي تواند از بسياري آسيب ها و جرایم در سطح جامعه جلوگيري كند و امنيت پايدار را به وجود آورد. 

اين مقام انتظامي با بيان اينكه دستگاه قضائي و نيروي انتظامي در راستاي بر قراري و حفظ امنيت اقدامات گسترده اي را در سطح جامعه انجام داده اند بیان کرد: در سایه امنیت همه ی پیشرفت های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، و اجتماعی رخ می دهد و باید قدر این نعمت الهی را در کشور بدانیم.

در ادامه این دیدار دادستان شهرستان"مهرستان" با تاكيد بر افزايش تعاملات دستگاه قضايي و انتظامي گفت: ارتقاء اين تعاملات مشاركت حداكثري مردم را در تأمين و حفظ امنيت در كنار نيروهاي امنيتي به همراه دارد. 

"هاشمی طبا" در ادامه سخنان خود بيان کرد: براي پيشگيري از وقوع جرم بايد به اقدامات پيشگيرانه و آموزش هاي همگاني توجه بيشتري نشان داد و به دلیل عدم آگاهی درصد بالايي از جرايم و مشکلات براي شهروندان اتفاق مي افتد و با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به اقشار مختلف از این آسیب ها جلوگیری کنیم.

اين مقام قضایی در پایان خاطر نشان کرد: يکي از با اهميت ترين وجوه زندگي وجود امنيت است و این امر مهم در سایه وحدت و همدلی ایجاد می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: