• دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-11514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر

لازمه پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی رعایت قانون است

فرمانده انتظامی شهرستان"ایرانشهر" لازمه پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی را رعایت قانون دانست. 

به گزارش ایسنا، منطقه سیستان و بلوچستان سرهنگ "دوستعلی جلیلیان " در جلسه تعاملی با دادستان و مسئولان ستاد انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری شورای شهر و روستاها گفت: دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی منتظر لحظه ای برای ضربه زدن به کشور هستند و ما نباید حتی به فاصله یک چشم به هم زدن غفلت کنیم تا این دشمنان به مقاصد شوم خود دست یابند. 

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که فرمودند همه باید تابع قانون باشیم بیان داشت: لازمه پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی، رعایت قانون و مقررات است و نیروی انتظامی وابسته به هیچ جریان سیاسی نیست و ملاک عمل پلیس در انتخابات تنها پایبندی به اجرای قانون می باشد. 

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر با بیان آمادگی کامل نیروی انتظامی برای انجام این مأموریت مهم، تصریح کرد: ما با تمام توان خود در تأمین نظم و امنیت انتخابات همانند انتخابات سال های قبل تلاش خواهیم کرد و فرصت را از افراد هنجار شکن خواهیم گرفت. 

جلیلیان با اشاره به اینکه ما باید به وظیفه شرعی خود که رأی دادن به شخص اصلح است عمل کنیم افزود: مأموریت سنگین برقراری نظم و امنیت انتخابات به ما سپرده شده است، با توجه به اینکه انتخابات آبروی کشور است این نشان دهنده اهمیت مأموریت ما است که به لطف خداوند و تلاش کارکنان انتظامی همانند گذشته در این مأموریت نیز سربلند خواهیم بود. 

در ادامه این جلسه دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر ضمن تأکید بر ارجحیت مصالح عمومی و ملی بر مصالح شخصی نامزدهای انتخاباتی گفت: با رعایت این اصل مهم، کشور به سوی رشد و پیشرفت هدایت خواهد شد. 

"خانی "در پایان خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی، حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات و عرصه های مهم سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه می باشد و با احترام به قانون، مردم تشویق می شوند تا در این انتخابات مثل همیشه حضور پررنگ داشته باشند و تیر دشمنان این کشور مانند قبل به خطا خواهد رفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: