• دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-11714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده بازرسی ناجا:

پلیس باید در چهار چوب قانون و مقررات عمل کند

نماینده بازرسی ناجا در شهرستان خاش تاکید کرد: پلیس به عنوان ضابط قضائی باید در چهار چوب قانون و مقررات عمل کند. 

به گزارش ایسنا؛ منطقه سیستان و بلوچستان سرهنگ "سید تقی حسینی " درجمع کارکنان انتظامی شهرستان خاش گفت: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا پلیس به عنوان ضابط قضائی باید در چهار چوب مقررات عمل کند و با هنجار شکنان مطابق مقررات برخورد نماید تا انتخاباتی سالم به دور از هر گونه تنش و ناامنی برگزار شود.

نماینده بازرسی ناجا با اشاره به اینکه افردای که در چهار چوب قانون عمل کنند دچار مشکل و نگرانی نخواهند شد بیان داشت: لذا ما باید در چهار چوب قانون حرکت کنیم و جایگاه و حدود اختیارات خود را بدانیم و طوری عمل کنیم که به دیگران و خودمان ظلم نشود.

حسینی اظهار کرد: در بحث انتخابات اولین وظیفه نیروی انتظامی تامین امنیت در برقراری انتخاباتی امن و سالم است و ما به عنوان خدمتگزار مردم مسئول این امر بزرگ هستیم تا بتوانیم به بهترین نحوه این ماموریت را انجام دهیم و رضایت خداوند متعال و مقام عظمای ولایت را کسب کنیم.

نماینده بازرسی ناجا در پایان افزود:در حکومت اسلامی همه باید تابع قانون باشند چون قانون است که نظم و امنیت را در جامعه بوجود می آورد و به سبب ملزوماتی که قانون بر اراده و اختیار انسان دارد همه باید تابع مقررات وظایف خود را انجام دهیم تا بتوانیم از کیان انقلاب اسلامی دفاع کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: