• شنبه ۶ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-885-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار زاهدان:

هدایت تحصیلی در سیستان و بلوچستان ضعیف است

جمعی از دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان برای تقدیر و تشکر از فرماندار به جهت استفاده از ظرفیت جوانان در روند برگزاری انتخابات با فرماندار دیدار کردند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مجتبی خانجانی ، فرماندار در این جلسه گفت: اعتماد به جوانان نقطه عطفی در انتخابات شهرستان زاهدان بود، فرایند انتخابات در شعب روستایی که به همت شما عزیزان انجام شد بسیار خوب پیش رفت و این جای قدردانی دارد.

مجتبی خانجانی ادامه داد: مردم این استان به رقابت های قومی و مذهبی بسیار پایبند هستند اما شما در مسیری گام برداشتید که روحیات و تفکرات مردم آنجا همانند فرشتگان است و در دنیای صداقت و پاکی زندگی می کنند.

مقام عالی دولت در شهرستان خاطرنشان کرد: شما باید ارزش کارتان را بیشتر بدانید زیرا رفتارتان الگویی برای دیگران به حساب می آید.

فرماندار به دانشجویان توصیه کرد: در رفتارهای سیاسی خودتان، عقلانی قدم بردارید و در تعامل با گروه مقابلتان سنجیده و با تدبیر رفتار کنید و نگذارید خشم بر شما غلبه کند.

فرماندار افزود: در دولت یازدهم زیرسازی های مهمی مانند آبرسانی، برق رسانی و راه اندازی خطوط تلفن در بسیاری از نقاط استان انجام شد و امروز بستر آبادانی و سازندگی در استان مهیا شده است لذا  برای ساختن استانی نو و آباد ، دست یاری به سمت شما قشر فرهیخته و توانای استان دراز می کنیم.

خانجانی بیان کرد: هدایت تحصیلی در سیستان و بلوچستان کمی ضعیف است لذا شما به عنوان قشر روشنفکر جامعه موظف هستید با تشویق و همراهی، راه را برای دانش آموزان در عرصه های مختلف هموار کنید.

وی افزود: در این مسیر نیز من با تمام توان از شما حمایت می کنم تا بتوانیم فرزندان این خاک را به راهی روشن و علم آموزی هدایت کنیم.

در پایان این دیدار دانشجویان با اهدای لوح سپاس از زحمات و حمایت های فرماندار تشکر و قدردانی کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: