• دوشنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 963-1487-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان خبر داد:

اجرای طرح اوقات فراغت در ۸۴۷ کانون مساجد سیستان و بلوچستان

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: در سال جاری، طرح اوقات فراغت در ۸۴۷ پایگاه اجرا می‌شود که از این تعداد، ۲۷۵ پایگاه در مساجد منطقه سیستان، ۸۰ پایگاه در زاهدان و ۴۹۲ پایگاه در مساجد بلوچستان قرار دارند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حجت‌الاسلام مهدی پودینه، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد استان، در نشست خبری با موضوع اوقات فراغت، افزود: از آنجایی که اوقات فراغت نقش مؤثری در زندگی نسل نوجوان و جوان دارد، برنامه‌ریزی برای استفاده بهینه از آن، اهمیت ویژه‌ای دارد و همیشه مورد توجه متولیان فرهنگی بوده است.

وی اظهار کرد: یکی از نهادهای پر سابقه و فعال در زمینه غنی سازی اوقات فراغت افراد، مسجد است و کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد می‌توانند به نحو مؤثری از ظرفیت عظیم مساجد استفاده کنند.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان افزود: در سال جاری، طرح اوقات فراغت در ۸۴۷ پایگاه اجرا می‌شود که از این تعداد، ۲۷۵ پایگاه در مساجد منطقه سیستان، ۸۰ پایگاه در زاهدان و ۴۹۲ پایگاه در مساجد بلوچستان قرار دارند.

وی بیان کرد: با توجه به آمار شرکت‌کنندگان سال گذشته، افزایش تعداد پایگاه‌ها و جلسات متعدد توجیهی در شهرستان‌های مختلف، پیش‌بینی می‌شود بیش از ۳۰ هزار دانش‌آموز، نوجوان و جوان در طرح اوقات فراغت امسال شرکت کنند.

پودینه یادآور شد: در سال گذشته ۴۸۰ پایگاه اوقات فراغت در کل مساجد شیعه و سنی استان مستقر داشتیم و ۲۲ هزار نفر نیز در این دوره‌ها، آموزش دیدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: