• سه شنبه ۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 963-1587-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ثبت نام انتخابات خانه مطبوعات درسیستان وبلوچستان تمدیدشد

مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی سیستان وبلوچستان گفت: به منظور حضور حداکثری اهالی رسانه در انتخابات خانه مطبوعات مهلت ثبت نام تا پایان امشب ،نهم خردادماه تمدید شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان وبلوچستان ، حسین مسگرانی با اشاره به چندین مرتبه مکاتبه واطلاع رسانی درخصوص ثبت نام،توسط اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی وخانه مطبوعات گفت:علی رغم تمام این پیگیری های خانه مطبوعات واداره کل فرهنگ وارشاداسلامی سیستان وبلوچستان و درج دو نوبت فراخوان درنشریات استانی،ظاهرا تعدادی از اهالی رسانه درحوزه اهل سنت موفق به ثبت نام نگردیده اند.

مسگرانی ضمن اشاره به تمدید مهلت ثبت نام با پیگیری از سوی این اداره کل با معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی ابراز کرد: این تمدید برای این است که آنهایی که تاکنون نتوانستند برای حضور در این انتخابات ثبت نام کنند، اقدام کنند.

وی اظهار کرد: تمام شاغلان مطبوعات، پایگاه خبری و نمایندگی‌ و سرپرستی‌ روزنامه‌های سراسری و خبرگزاری ‌ها که در بخش تحریریه به عنوان شغل اصلی و مستمر فعالیت می‌کنند، می‌توانند در انتخابات شرکت کنند.

مسگرانی توضیح داد: شاغلان مطبوعات خبرنگار، دبیرگروه، معاون گروه، معاون سردبیر، سردبیر، گرافیست، عکاس، مدیرمسئول و صاحب امتیاز را  شامل می شود.

گفتنی است:انتخابات خانه مطبوعات فردا دهم خردادماه به صورت همزمان درسراسرکشور برگزارخواهدشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: