• پنجشنبه ۱۱ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-3914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده انتظامی زابل در گفت وگو با ایسنا بیان کرد:

پلیس منتظر نظریه پزشکی قانونی در خصوص علت مرگ کارمند حراست دانشگاه

فرمانده انتظامی شهرستان زابل گفت: هنوز هیچ یک از ابعاد قتل یا مرگ آقای بهروز شهرکی کارمند حراست دانشگاه علوم پزشکی زابل معلوم نیست و نمی توان هیچ گونه اظهار نظری در این باره کرد.

سرهنگ نجابت در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه سیستان و بلوچستان ،بابیان این مطلب که علت مرگ فقط باید براساس نظریه پزشکی قانونی مشخص شود و پس از آن میتوان گفت که چه عاملی منجر به مرگ فرد مورد نظر شده است،تصریح کرد: بهتراست افراد از اظهار نظر در این خصوص که مرگ آقای شهرکی توسط خوراندن اسید بوده و یا چیز دیگر، خودداری کنند چرا که هنوز چیزی مشخص نشده است.

وی در پاسخ به این سئوال که بنا به اظهارات برخی از افراد، مقتول قبل از مرگش عنوان کرده که توسط دونفر به زور اسید خورانده شده،آیابراساس این اظهارات پلیس اقدامی تا کنون انجام داده با خیر؟، گفت: آنچه مشهود است این مطلب می باشد که مقتول را افرادی که در محل قبرستانی زابل زمانیکه حالت تهوع داشته پیدا کرده اند و پس ازتماس با اورژانس 115 و انتقال وی به بیمارستان هنوز فرد میتوانسته صحبت کند، حال اینکه کسانیکه ادعا می کنند علت مرگ اسید بوده درحالیکه هنوز از سوی پزشکی قانونی چیزی مشخص نشده است.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی از افراد با جو سازی و ملتهب کردن فضای جامعه سعی در نا امن جلوه دادن منطقه دارند که کار درستی نیست زیرا براساس آمار ناجا زابل یکی از امن ترین شهرهای ایران محسوب می شود.

این مقام مسئول در نیروی انتظامی شهرستان زابل در ادامه گفت: پلیس منتظر اعلام نظر از سوی پزشکی قانونی است ولی با این حال از همان ابتدا پرونده در این زمینه تشکیل داده و اقدامات پلیسی در این زمینه را براساس تخصص و وظیفه ی خود شروع کرده است.

سرهنگ نجابت ادامه داد: بدلیل اینکه پرونده قتل می باشد نمیتوان بدلایل امنیتی برخی از موارد را عنوان کرد چرا که امکان دارد فرد یا افرادی که در این کار دست داشته اند از اقدامات ما مطلع شده و متواری شوند.

وی اضافه کرد: به محض اینکه ابعاد پرونده کشف شود اطلاع رسانی لازم در این خصوص صورت خواهد گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: