• دوشنبه ۱۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-1585-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

وزیر نیرو مطرح کرد:

بررسی مشکلات آب و برق سیستان و بلوچستان پس از نشست تخصصی در هیات دولت

وزیر نیرو در جلسه جمع بندی مشکلات آب و برق سیستان و بلوچستان در کنارک گفت: قبل از برگزاری جلسه هیات دولت یک نشست تخصصی با حضور استاندار و مدیران کل حوزه آب وبرق سیستان وبلوچستان برگزار خواهم کرد تا نتیجه جمع بندی و موارد لازم را با همفکری در هیات دولت ارائه کنم.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حمید چیت چیان افزود: بحث کاهش قیمت تعرفه های برق جنوب استان سیستان و بلوچستان، امری است که حتما می بایست همراه با مصوبه هیات دولت باشد اما برخی اقدامات دیگر را وزارت نیرو می تواند راساً پیگیری کند.

وی اظهار کرد: بزودی در جلسه هیات دولت مشکلات آب وبرق سیستان وبلوچستان را بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

وزیر نیرو گفت: منکر وجود مشکلات نیستیم و همیشه دولت تدبیر و امید خود را خادم مردم شریف می داند و خواسته های آنان را مورد رسیدگی قرار خواهد داد.

چیت چیان خاطرنشان کرد: می دانیم که در روزهای گذشته شرایط بسیار سختی بر مردم شریف بلوچستان گذشت، از بدو شروع این مسایل مسوولان وزارت نیرو با حساسیت خاصی آن ها را پیگیری کردند.

وزیر نیرو اظهار کرد: طی سال های گذشته این استان از جایگاه ویژه برای ما برخوردار بوده است. در طول سه چهارسال گذشته به بیش از ۵۰۰ روستای کشور آبرسانی شد و بیش از ۱۰۰ هزار مشترک جدید روستایی اضافه شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: