• چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-5714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:

هلاکت شرور مسلح و عامل قتل‌های طایفه‌ای در درگیری تکاوران پلیس

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: روز گذشته شرور مسلح و عامل قتل های طایفه ای در درگیری با تکاوران پلیس به هلاکت رسید و همدست وی به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مهمات دستگیر شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمی، در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر در ادامه رسیدگی به پرونده قتل های طایفه ای سال های گذشته در این شهرستان سرنخ هایی از محل اختفای قاتل اصلی، در یکی از روستاهای منطقه ایرانشهر به دست آوردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: کاراگاهان پلیس با اشراف اطلاعاتی پس از شناسایی محل اختفای این شرور مسلح در یکی از روستاهای شهرستان ایرانشهر این منطقه را محاصره کرده، که قاتل مسلح به محض مشاهده یگان های عملیاتی پلیس با آنها درگیر می شود.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در این درگیری مسلحانه، این شرور مسلح و قاتل فراری به هلاکت رسید و همدست وی نیز به همراه یک قبضه سلاح کلاش، سه تیغه خشاب و مقادیری مهمات مربوطه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در ادامه گفت: این شرور مسلح به جرم 2 فقره قتل مسلحانه، دو فقره سرقت مسلحانه خودرو، حمل و نگهداری سلاح، درگیری با ماموران پلیس و تیراندازی به سمت یگان های انتظامی تحت تعقیب بوده است.

رحیمی با اشاره به اینکه در این درگیری یکی از ماموران پلیس آگاهی ایرانشهر به صورت سطحی مجروح شده خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور محسوس و نامحسوس در تمام نقاط این استان پهناور اجازه نخواهد داد که قانون شکنان و هنجار گریزان خللی به امنیت پایدار جامعه وارد کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: