• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-10714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دستگیری کلاهبرداران مسکن در زاهدان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: 6 عضو هیئت مدیره تعاونی مسکن به دلیل کلاهبرداری 20 میلیاردی به بهانه فروش مسکن در زاهدان دستگیر شده و تا کنون 30 مال باخته نیز شناسایی شده اند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سردار "حسین رحیمی" در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه اعضای هیئت مدیره تعاونی مسکن متعلق به یکی از ادارات دولتی زاهدان تحت عنوان فروش و سرمایه گذاری در پروژه عمرانی مسکن در یکی از مناطق تهران از تعدادی از اعضا کلاهبرداری کرده است، بررسی موضوع توسط کارآگاهان پلیس اگاهی استان آغاز شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی های میدانی و مشخص شدن کلاهبرداری، 6 عضو هیئت مدیره این تعاونی را شناسایی کرده و با هماهنگی مراجع قضائی آنان را دستگیر کردند .

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه متهمان در ابتدا منکر انجام هرگونه کلاهبرداری بودند تصریح کرد: این افراد در تحقیقات تخصصی پلیس به کلاهبرداری 20 میلیارد ریالی تحت عنوان فروش و سرمایه گذاری در پروژه عمرانی مسکن اعتراف کردند.

رحیمی ضمن بیان اینکه تاکنون 30 شاکی در این پروژه شناسایی شده اند، خاطر نشان کرد: متهمان پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قصائی معرفی شدند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: