• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-388-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل ورزش و جوانان استان بیان کرد:

اهدای 100 قطعه زمین از سوی روستاییان به اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر 100 قطعه زمین از سوی روستاییان استان به اداره کل ورزش و جوانان اهدا شده است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حسین ثوری در جمع خبرنگاران افزود: روستاییان خیر سیستان و بلوچستان سال گذشته برای نخستین بار افزون بر 80 میلیارد ریال( هشت میلیارد تومان) در ساخت، تجهیز و تکمیل طرح های ورزشی استان مشارکت کردند.

وی در خصوص بهسازی دهکده ورزشی زاهدان نیز گفت: امسال 20 میلیارد ریال برای بهسازی دهکده ورزشی معروف به المپیک زاهدان اختصاص یافت تا بتوان از این ظرفیت تا سال 97 برای برگزاری رقابت های مهم بهره گرفت.

ثوری افزود: روزانه سه تا چهار هزار نفر از مردم از مجموعه دهکده المپیک زاهدان استفاده می کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان به خدمات دولت در راستای توسعه ورزش استان نیز اشاره کرد و گفت: 57 پروژه بزرگ و کوچک ورزشی در دولت یازدهم در سیستان و بلوچستان به اجرا در آمده است.

وی در رابطه با ساخت و بهسازی ورزشگاه 17 شهریور زاهدان نیز خاطرنشان کرد: کار ساخت مجدد ورزشگاه 17 شهریور زاهدان در چند روز آینده در سه مرحله شامل ساخت سالن های اولیه، ایجاد دفتر مشترک هیات های ورزشی در طبقه دوم و ایجاد مهمانسرای هیات های ورزشی در طبقه سوم به صورت یک پروژه 10 ساله آغاز می شود.

ثوری تصریح کرد: با توجه به اقدامات خوب انجام شده در ایجاد خوابگاههای ورزشی، مکان برای اسکان و استراحت شرکت کنندگان در رقابت های بین المللی به میزبانی زاهدان فراهم شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: