• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-11714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرقت؛ انگیزه قتل موتور سوار

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان گفت: دو سارقی که برای سرقت یک دستگاه موتورسیکلت، راکب آن را به قتل رسانده بودند،توسط کاراگاهان پلیس شناسایی و دستگیر شدند. 

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ" احسانعلی آذر پودینه" در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع سرقت مسلحانه یک دستگاه موتورسیکلت در تاریخ بیست و نهم مهر ماه سال 95 که در آن بر اثر اصابت گلوله راکب موتورسیکلت نیز در جلوی منزلش به قتل رسیده بود بررسی های تخصصی توسط کاراگاهان پلیس آغاز شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان افزود: در این سرقت مسلحانه با توجه به اینکه سارقان از اسلحه استفاده کرده بودند، پس از تیراندازی، یک تیر به لاستیک موتورسیکلت خودشان اصابت کرده و پس از ارتکاب قتل، با رها کردن موتورسیکلت خود در صحنه، با استفاده از موتورسیکلت مقتول از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پس از ماه ها اقدامات فنی و اشراف اطلاعاتی روز گذشته با استفاده از موتورسیکلت به جا مانده در صحنه قتل، یکی از سارقان شناسایی شده و در حالی که در یکی از خیابان های سراوان در حال تردد بوده به همراه یک قبضه سلاح کمری دستگیر شد.

آذر پودینه در ادامه گفت: این متهم که دارای سابقه کیفری نیز بود، در تحقیقات کاراگاهان پلیس به قتل، صاحب موتورسیکلت به همکاری یک نفر دیگر به انگیزه سرقت موتورسیکلت وی اعتراف کرد. 

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان خاطر نشان کرد: متهم دیگر پرونده نیز در یک عملیات دیگر دستگیر و پس از تکمیل تحقیقات به مراجع قضایی معرفی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: