• پنجشنبه ۸ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 964-890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس بیمارستان خاش:

تاکنون هیچ موردی از گرمازدگی در خاش گزارش نشده است

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان خاش گفت: نگرانی های شهروندان خاشی در خصوص شدت گرما بی مورد است و تاکنون هیچ موردی از گرمازدگی مراجعان به کلینیک جدید تخصصی این مرکز بهداشتی و درمانی گزارش نشده است.

دکتر رضا کرد در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: كلينيك تخصصي جديد بيمارستان با تعداد ۱۰ درمانگاه فعال و حضور ۱۹ پزشک متخصص برای اولین بار در شهرستان داراي ٤ پارت مي باشد.

وی بیان کرد: در پارت 1، متخصصين زنان داخلي و ارتوپدي، پارت 2، متخصصين عفوني و جراح عمومي و فيزيوتراپي، پارت3، متخصصين چشم اطفال و اعصاب و پارت 4، دندانپزشكي فعالیت دارند.

وی ادامه داد: ساعت نوبت دهي 5 و نیم صبح مي باشد و نوبت دهی طوري برنامه ريزي شده كه با وجود متخصصين زیاد به صورت ساعت مجزا در درمانگاه حضور پيدا می كنند و ازدحام در محیط درمانی صورت نمی پذیرد.

کرد اظهار کرد: ساعت ويزيت در بخش اعصاب و ارتوپد ٩ صبح، بينايي سنجي و فيزيوتراپي ٨ صبح داخلي و عفوني و زنان ١٠ صبح جراح و اطفال ١٢ ظهر بوده و ساعت تقريبي هر بيمار طبق شماره در هنگام نوبت دهي به آنان اعلام مي شود.

دکتر کرد در خصوص انتشار برخی اخبار بی مورد نیز افزود: خوشبختانه هيچ گونه موردي از گرمازدگي مشاهده نشده است و خبرنگاران مي توانند وضعيت را از نزديك مشاهده نمايند.

وی یادآور شد: تنها موردي كه در حال پيگيري مي باشد اضافه شدن سالن انتظار و نوبت دهي جهت انتقال بخش سونوگرافي سرپايي مي باشد كه از داخل بيمارستان به كلينيك جديد جهت رفاه مردم درحال پيگيري بوده و علی رغم حجم بالای مراجعین تلاش بر این است تا در اسرع وقت بیماران ویزیت شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: