• دوشنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-487-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

به میزبانی مشهد مقدس:

آغاز اردوی معرف افزایی ویژه اساتید و کارکنان دانشگاه دریانوردی چابهار

مسول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار از آغاز ارودی معرفت افزایی این دانشگاه در مشهد مقدس با حضور بیش از 200نفر از اساتید و کارکنان خبرداد.

حجت السلام والمسلمین رضا قاسمی نژاد در گفت وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سیستان وبلوچستان با اشاره به هدف راهبردی نهاد مقام معظم رهبری برای معرفت افزایی دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه اظهار کرد: اردوهای معرفت زایی نهاد برای کارکنان واساتید دانشگاه11لغایت 23تیرماه جاری در مشهد مقدس برگزار می شود.

وی افزود: اردوی مشابه ای نیز بهمن ها سال گذشته برای بالغ بر100نفر از دانشجویان دانشگاه دریانوردی در مشهد برگزار شد.

به گفته مسول نهاد رهبری بیش از 60ساعت برنامه آموزشی برای چیزی حدود 215نفر از اساتید و کارکنان دانشگاه دریانوردی چابهار برنامه ریزی شده است.

حجت الاسلام والمسلمین قاسمی نژاد درباره برنامه های آموزشی نیز گفت: برگزاری کارگاه های اقتصاد مقامتی،معرفت شناسی،فضای مجازی،جریان شناسی فرقه ای و سبک زندگی اسلامی با حضور اساتید برجسته ای چون دکتر رحیم پور ازغدی،دکتر واسعی واستاد صمصامی بخشی از برنامه های آموزشی اردوی معرفت افزایی است.

وی هم چنین با اشاره به برگزاری مسابقات وبرنامه های متنوع فرهنگی وتفریحی برای خانواده اساتید وکارکنان اظهار امیدواری کرد:برگزاری این ارود نقطه عطفی در شناخت صحیح وکامل معارف قرآن،پیامبر و امامان معصوم (ع)در اساتید وکارکنان دانشگاه باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: