• پنجشنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-2184-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار:

43 درصد معضلات در زمینه قاچاق کالا و ارز ناشی از ناکارآمدی دستگاه‌های اجرایی است

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس بررسی‌های دستگاه‌های نظارتی، 43 درصد معضلات در زمینه قاچاق کالا و ارز ناشی از ناکارآمدی دستگاه‌های اجرایی است که می‌طلبد بیش از پیش به موضوع حساس شده و با نظارت و کنترل دقیق خلاها را برطرف کنیم.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، علی‌اصغر میرشکاری در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان، بیان کرد: در زمینه مبارزه با قاچاق کالا، باید ادارات و ارگان‌های مختلف باید نظارت‌های خود را افزایش داده و به این موضوع بیش از پیش توجه کنند.

معاون استاندار در ادامه با تاکبد به اینکه هیچ یک از مسؤولان مخالف تجارت مردم نیستند افزود: قانون‌مداری را باید سرلوحه کار قرار داد و با رفتارهای سوء در این زمینه قاچاق کالا مقابله کرد.

وی خاطرنشان کرد: امسال سه گلوگاه نصرت آباد، مسجد حضرت ابوالفضل (ع) و سفیدآبه در سیستان و بلوچستان به دستگاه ایکس‌ری مجهز می شود.

وی همچنین با اشاره به اینکه طی چند سال گذشته هر زمان در مورد بیماری‌های مشترک انسان و دام بحث می‌شد، انگشت اتهام به سمت سیستان و بلوچستان بود افزود: با ساماندهی که امروزه انجام شده، این استان در این زمینه مشکل خاصی نداشته است.

وی تصریح کرد: باید بر روند مبادلات کالا در منطقه آزاد چابهار نیز بیش از پیش نظارت صورت گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: