• جمعه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-1085-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام جمعه زاهدان:

باید برای عمومی شدن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر تلاش شود

امام جمعه زاهدان گفت: ترویج و نهادینه سازی فریضه امر به معروف و نهی از منکر از وظایف دستگاه قضایی است و باید برای عمومی شدن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر تلاش شود.

به گزارش ایسنا-  منطقه سیستان و بلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه زاهدان، در دیداری که مسئولان دستگاه قضایی با رهبر فرزانه انقلاب داشتند روی نکته های مهمی رهبری تاکید کردند و خط مش هایی را برای دستگاه قضایی مشخص کردند.

وی اظهار کرد: سلامت قضات و دستگاه قضایی در گرو امر به معروف و نهی از منکر است. بدون شک ضرورت فریضتین امر به معروف و نهی از منکر با توجه به منابع ارزشمند دینی ما، بر کسی پوشیده نیست.

خطیب نماز جمعه زاهدان در ادامه گفت: از نگاه رهبری کوتاهی به این امر مهم دشمنان اسلام را بیدار خواهد کرد مسئولان کشور در همه قوا باید برای امر به معروف و نهی از منکر باید تلاش کنند و در دستور کارخود قرار دهند.

وی بیان کرد: این مهم و یک اصل مهم قانون اساسی را ترویج دهند باید در جامعه رواج پیدا کند این مهم باید برای قدرتمندان برای ثروتمندان و مسئولان  مملکت شناخته شود و رواج پیدا کند.

آیت الله سلیمانی در ادامه با تاکید بر وحدت مسلمانان در برابر استکبار نیز گفت: بايد مسلمانان هوشيار باشند و با حفظ و گسترش اتحاد و همبستگي وحدت اسلامي را نشان دهند و به دشمنان اجازه ندهند که هرگز به فکر اختلاف افکني بين آنها باشند.

امام جمعه زاهدان خاطرنشان کرد: وحدت و همدلی به نفع مسلمانان و تفرقه و جدایی به ضرر آن هاست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: