• شنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-2984-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده خاش، مشکلات حوزه انتخابیه خود را در قالب تقسیم اعتبارات عنوان کرد

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: در دیدار شماری از نمایندگان استان با وزیر راه و شهرسازی و استاندار مهمترین مشکلات مناطق استان را بیان کردیم که بنده بعنوان نماینده خاش تسریع در اجرای پروژه راه مرزی روتک را خواستار شدم.

علی کرد در گفت و گو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: دسترسی به مرز هم اینک بعنوان یک مطالبه جدی مردم منطقه محسوب می شود.

وی مشکلات حوزه انتخابیه خود را در قالب تقسیم اعتبارات براساس عدالت اجتماعی، توازن منطقه ای با توجه به وسعت، جمعیت، ظرفیت ها، پتانسیل ها، اهمیت مرز میرجاوه و روتک، ظرفیت های کوه آتشفشان تفتان، مناطق گردشگری، صنایع دستی و قطبهای کشاورزی عنوان کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از وزیر راه و شهرسازی مواردی همچون تسریع در راه اندازی بازارچه مرزی روتک، شروع و ساخت منطقه ویژه اقتصادی میرجاوه، تصویب و شروع بکار باند دوم جاده زاهدان- خاش، زاهدان-میرجاوه، میرجاوه-خاش و خاش-سراوان، منظور شدن اعتبار برای پلهای منفرد حوزه انتخابیه خاش، شروع فعالیت تکمیل راههای مهم روستایی حوزه انتخابیه خاش اعم از راه سمسور، راه روتک، راه چاه رحمان نصرت آباد، راه ریگ ملک، راه سرخ گزی ایرندگان، راه چاه سالار، راه گرز سنگان، راه تمین به گزند، تعریض جاده کورین که به اسکان جمعیت های بالا و قطبهای کشاورزی منتهی می‌شود را خواستار شد.

نائب رئیس فراکسیون اشتغال و تولید مجلس با اشاره به فرودگاه خاش افزود: برای ساماندهی فرودگاه خاش نیاز مبرم به تخصیص اعتبار و بودجه وجود دارد که مستلزم عنایات ویژه آقای دکتر آخوندی نسبت به این موضوع است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: