• یکشنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-3184-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان عنوان کرد:

پایان مراحل احداث بزرگترین کلینیک ویژه خارج بیمارستانی سیستان وبلوچستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بزرگترین کلینیک ویژه خارج بیمارستانی استان سیستان و بلوچستان تا پایان تیرماه امسال آماده تجهیز می شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، محمود رضا میری در شورای بهداشت و درمان این دانشگاه، با بیان این مطلب گفت: این پروژه با 2هزار و 877 متر مربع زیربنا در سه طبقه احداث شده است.

وی افزود: عملیات اجرایی احداث کلینیک ویژه زاهدان در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت و با هدف ارتقاء دسترسی شهروندان محترم به خدمات تخصصی سرپایی از اوایل سال 1395 آغاز شد.

وی تصریح کرد: همچنین در سال 1394 کار ساخت کلینیک های تخصصی در شهرهای خاش، سراوان و چابهار نیز آغاز شد  که کلینیک ویژه شهرستان خاش سال گذشته با حضور وزیر بهداشت ، درمان وآموزش پزشکی به بهره برداری رسید.

وی گفت: کلینیک ویژه شهرستان های چابهارو سراوان نیز در حال حاضر به طور میانگین 83 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان شهریور ماه به بهره برداری خواهد رسید.

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اشاره به اینکه هزینه دریافت خدمات تخصصی و پاراکلینیک در این فضاها با تعرفه دولتی است، افزود: از جمله مزایای راه اندازی این  کلینیک ها ، جلوگیری از ازدحام در محیط های بیمارستانی، احداث فضاهای جدید و زیبا با تجهیزات کامل و نیز سهولت دسترسی به خدمات است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: