• دوشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-3784-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار خاش:

روستا محل تولید و قطب مهم اقتصاد مقاومتی است

فرماندار خاش؛ به همراه بخشدار مرکزی، رئیس بنیاد مسکن و مدیر جهاد کشاورزی از پروژه های طرح هادی در روستای بزرگ اسماعیل آباد بخش مرکزی خاش بازدید کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، چاکرزهی، فرماندار خاش با اشاره به اینکه روستا محل تولید و قطب مهم اقتصاد مقاومتی است گفت: انطباق و تناسب زیرساختها از جمله طرح هادی و توسعه آب و برق و فضاهای آموزشی و بهداشتی و درمانی و... با قابلیت‌ها و استعدادهای کمی و کیفی، جمعیت بالا و شرایط تولیدی روستای اسماعیل آباد بخش مرکزی خاش از اهداف عمده تمرکز خدمت رسانی مبتنی بر عدالت در این روستای بزرگ است.

محمداکبر چاکرزهی افزود: بهره گیری از ظرفیت ها در مناطق روستایی سبب تامین بخش بزرگ از نیازهای جامعه می شود.

وی تولیدات روستائیان سخت کوش و انجام کارهای کشاورزی و دامی در این مناطق را مصداق مهم خدمت دانست و تاکید کرد: ساکنان روستایی در رونق تولید و اشتغال و پایداری اقتصادی نقشی بی بدیل و اثرگذار دارند.

مجتبی شجاعی بخشدار مرکزی خاش هم بیان کرد: توسعه و تکمیل طرح هادی در فاز جاری، توسعه فضای گردشگری، توسعه و اصلاح شبکه برق، تصویب و تعیین اعتبار ساخت کتابخانه، تکمیل پروژه فضای آموزشی دو طبقه، حفر چاه جدید آب، احداث محور اکبرآباد به اسماعیل آباد، تکمیل بوستان و چند طرح دیگر از برنامه ها و سرمایه گذاری های دولت از محل های مختلف اعتباری و عمدتا تصمیمات کمیته برنامه ریزی شهرستان در این‌ روستای بزرگ است که به تنهایی رقم قابل توجهی از اعتبارات را به خود اختصاص داده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: