• دوشنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-987-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:

اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب، اولویت دستگاه‌های فرهنگی باشد

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: عفاف و حجاب از مهمترین معروف‌ها و یکی از ضروری‌ترین ارزش‌های اخلاقی است که نقش مؤثری در حفظ سلامت جامعه دارد و از این روی، برنامه‌ریزی برای اشاعه آن، باید اولویت دستگاه‌های فرهنگی باشد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مسعود پناهی، افزود: اگر عفاف و حجاب از جامعه رخت بربندد، جامعه دچار اضطراب و فساد می‌شود، در حالی که وجود عفاف و حجاب موجب نشاط و شادابی، سعادت و کمال جامعه و نیز امنیت روحی و روانی و تحکیم بنیان خانواده می‌شود.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان استان افزود: امروزه دشمن سرمایه‌گذاری کلانی برای مقابله با حجاب انجام داده است، چون وقتی حجاب نباشد، اعتقادات دینی و مذهبی جوانان کم کم رو به زوال می‌رود و به همین دلیل می‌بینیم در ماهواره و از طریق جنگ نرم، چگونه سعی می‌کنند در نوع پوشش، تغذیه، تربیت و سبک زندگی جامعه ما تأثیر بگذارند.

وی بیان کرد: جامعه‌ای که فرهنگ، ارزش‌ها و اعتقادات خود را از دست بدهد، براحتی می‌تواند ذوب فرهنگ بیگانه شود؛ دنیای غرب با این سیاست، در بسیاری از موارد اهداف خود را پیش برده است.

پناهی اظهار کرد: جامعه کارمندی به عنوان یک مجموعه اثرگذار وظیفه دارد اولا آسیب‌ها را بشناسد و نسبت به خودسازی و اصلاح جامعه اقدام کند، چراکه عفاف و حجاب یکی از شاخصه‌های مهم ادارات و سازمان‌های اسلامی است.

وی با اشاره به برنامه‌های هفته عفاف و حجاب، بیان کرد: اهم برنامه‌های این هفته تشکیل جلسات شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان بسیج کارمندان استان و حوزه های ادارات با موضوع عفاف وحجاب در محیط اداری به عنوان یک ضرورت است.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان استان افزود: برگزاری هیأت منتظران موعود پایگاه بسیج ادارات در جهت تحقق اداره طراز انقلاب اسلامی، برگزاری همایش‌های عفاف و حجاب در حوزه ادارات کل، حوزه امام خمینی(ره) زاهدان و شهید رجایی زابل و نیز تجلیل از بانوان محجبه ادارات، تجلیل پایگاه‌های بسیج ادارات از مراجعین محجبه با اهدای شاخه گل وکتاب و همچنین دیدار با خانواده معظم شهدا از مهمترین برنامه‌های اجرایی این سازمان در طول هفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: