• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-4384-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کشف و ضبط 44 نفر شتر قاچاق در سیستان و بلوچستان

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به برخی اخبار دریافتی به ضابطین مبنی بر قاچاق شتر از کشور پاکستان مأمورین انتظامی در نقطه مرزی حضور یافته و موفق شدند تعداد 44 نفر شتر با ارزش 921 میلیون ریال در دو عملیات جداگانه را کشف که ساربانان با مشاهده مأمورین و با شرایط کوهستانی منطقه به ارتفاعات کشور پاکستان متواری شدند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، محمد حسین اشرفی بیان کرد: با انعکاس گزارش کشف و  شروع رسیدگی به پرونده در تعزیرات حکومتی شهرستان سراوان، استعلام وضعیت دام ها از اداره جهاد کشاورزی انجام که در پاسخ قاچاق و غیر بومی بودن شترها تأیید شد.

وی افزود: شعبه رسیدگی کننده برهمین اساس و سایر مدارک و مستندات موجود در پرونده بدلیل بلاصاحب بودن رأی بر ضبط شترها به نفع مرجع مربوطه صادر کرد.

اشرفی گفت: طبق ماده 43 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در صورتی‌که کالای قاچاق مکشوفه بلاصاحب، صاحب متواری و یا مجهول‌المالک باشد، کالای مزبور عیناً به ستاد مأذون از سوی ولی‌فقیه تحویل یا حسب درخواست رسمی نهاد مزبور به فروش رسیده و وجه آن به حساب آن نهاد واریز می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: