• جمعه ۲۳ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-1485-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام جمعه زاهدان:

حجاب و عفاف از ارکان اساسی در تحکیم بنیان خانواده است

امام جمعه زاهدان گفت: حجاب و عفاف از ارکان اساسی در تحکیم بنیان خانواده است و باید به این موضوع توجه ویزه شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه زاهدان افزود: دشمن با مساله عفاف و حجاب در حال مبارزه آشکار است و هر کس در راستای تضعیف ارزش های جامعه گام بردارد در زمین دشمن بازی کرده است.

خطیب نماز جمعه زاهدان در ادامه گفت: پیش از انقلاب، دشمن با نفوذی که در بین مسئولان داشت، بدنبال تزریق فرهنگ غرب در جامعه بود اما امروزه شاهد توطئه ها و تهاجم فرهنگی و سلاح های جدید مثل فضای مجازی و ماهواره هستیم که به اصل دین و معنویت ما حمله کرده است.

سلیمانی در ادامه اظهار کرد: یکی از پلیدترین توطئه های دشمنان اسلام در تاریخ معاصر، توطئه­ی کشف حجاب است که توسط رضاخان ملعون در ایران پایه گزاری شده و اساس این کار، اسلام زدایی است.

امام جمعه زاهدان تاکید کرد: ارج نهادن و توجه کردن به حجاب و عفاف به عنوان فرهنگ اسلامی و قرآنی برای مقابله با هجمه های فرهنگی غرب ضروری است.

وی در ادامه به ایام شهادت امام جعفر صادق (ع) نیز اشاره کرد و افزود: حضرت امام صادق (ع) به عنوان بنیانگذار مذهب شیعه جعفری خدمات بزرگ و فراموش ناشدنی را به تمام مسلمانان به خصوص پیروان جعفری مذهب خود کرده است.

انماینده ولی فقیه در استان، صداقت و ایمان راستین و بالای آن حضرت را مثال زدنی عنوان کرد و گفت : تمام رفتار و سیره زندگانی آن امام عزیز باید چراغ راه تمامی شیفتگان و تشنگان حقیقت باشد که احادیث و روایات به جا مانده و معتبر از امام می تواند بزرگترین کمک را در راه رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی بکند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: