• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 964-3690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فوت یک نفر بر اثر ریزش سقف منزلی در ایرانشهر

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی ایرانشهر گفت: به دلیل بارندگی های دو روز گذشته در شهرستان ایرانشهر، صبح امروز به علت نم کشیدن یک منزل خشت وگلی و فرو ریختن آن، یک دختر چهار ساله نفر فوت و سه نفر مصدوم شدند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، محمدرضا ناصح در شورای بحران این شهرستان افزود: با توجه به نمناکی دیوارها و سقف منازل شهروندان از اسکان در این اماکن خوداری کنند.

وی اظهار کرد: در چند روز اخیر و از زمان وقوع بارندگی مصدومیت چند نفر در خیرآباد و داخل شهر ایرانشهر بر اثر ریزش دیوار و سقف منزل گزارش شده است.

ناصح همچنین از مردم خواست به علت گرفتار شدن برخی افراد در رودخانه های فصلی، از تجمع و شنا کردن در این رودخانه ها نیز خوداری شود.

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی ایرانشهر همچنین از ادامه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به سیل زدگان جنوب استان خبر داد.

وی گفت: مردم درصورت مشاهده مشکل در رابطه با بحث های بهداشتی و درمانی با مرکز اورژانس شهرستان ایرانشهر تماس حاصل نمایند.

همچنین فرماندار ایرانشهر نیز در رابطه با آخرین اقدامات انجام شده در منطقه گفت: برق شهرستان ایرانشهر که بر اثر تندباد قطع شده بود با تلاش ۵۰ تیم از مرکز استان و شهرهای همجوار وصل شد.

داودی ادامه داد: آب شهر بمپور ساعت ۲۱ شب گذشته با تلاش ماموران آب و فاضلاب وصل شد و آب ۵۰ روستای بمپور که به دلیل قطعی برق دچار مشکل شده بود اکنون جریان دارد.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل تندباد ۱۰۱کیلومتر بر ساعت و بارندگی های رگباری بیش از ۶۰ اصله تیر برق در ایرانشهر سقوط کرده که با تلاش ۵۰ تیم جریان برق برقرار شد.

داودی گفت: بیشترین خسارتها در پی بارندگی ها و طوفان در ایرانشهر به بخشهای زیربنایی از جمله آب،برق، راه و کشاورزی وارده شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: