• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-11214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار بیان کرد:

شناسایی 1800 معلول در انتظار دریافت خدمات بهزیستی در خاش

فرماندار شهرستان خاش سیستان و بلوچستان گفت: تلاش برای حل مشکلات  اقشار جامعه و خدمات رسانی به معلولان پشت نوبت، توجه به افراد کارتن خواب و معتادان پر خطر از سوی اداره بهزیستی کاری بزرگ و ارزشمند است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، محمداکبر چاکرزهی در بازدید از مراکز نگهداری از معلولان جسمی، ذهنی و حرکتی و خدمت رسانی به معتادان پرخطر و افراد کارتن خواب بخش خصوصی زیر مدیریت اداره بهزیستی خاش بیان کرد: شناسایی 1800 معلول در انتظار دریافت خدمات و کمک به تامین نیازهای جامعه هدف در اداره بهزیستی خاش قابل تحسین بوده که همه اقدامات به یاری خدای متعال و همت و اراده مسئولان دلسوز و حمایت های ویژه دولت یازدهم به دست آمده است.

چاکرزهی افزایش سه برابری مستمری افراد زیر پوشش بهزیستی و اختصاص دادن یارانه حمایتی در بخش های مختلف را از کارهای بزرگ دولت تدبیر و امید عنوان کرد.

فرماندار خاش تاکید کرد: با برنامه های تحولگرای دولت خدمات شایسته ای به جامعه هدف در نهادهای حمایتی مانند بهزیستی ارائه شده است.

ادریس تمندانی رئیس اداره بهزیستی شهرستان خاش هم بیان کرد: هم اینک در چهار حوزه تخصصی تعداد 4754 مددجو اعم از معلولان، زنان سرپرست خانوار و دانشجویان، دانش آموزان و غیره از خدمات بهزیستی بهره می برند.

وی ادامه داد: بسیار خوشحال هستیم که در دولت تدبیر و امید زمینه ای مناسب برای خدمت رسانی مطلوب به جامعه هدف در اداره بهزیستی خاش فراهم شد و بعد از گذشت سالها توانستیم رضایت را در مراجعان به این اداره مشاهده کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: