• سه شنبه ۳ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل:

خدمات ارائه شده توسط مراکز درمانی به افاغنه را باید چه کسی پرداخت نماید؟

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل با اشاره به خدمات دانشگاه علوم پزشکی دربخش درمان و مراقبتهای بهداشتی و واکسیناسیون به افاغنه،ضمن انتقاد از برخی از ارگانها، گفت: متاسفانه وقتی افاغنه هنگام مجروح شدن درمرز به بیمارستان منتقل می شوند به آنها خدمات مراقبتی ویژه اعم از عمل جراحی ارائه می شود و پس ازبهبودی با یک نامه نگاری ازطرف ارگان مربوطه،بدون هیچگونه پرداختی ترخیص می شوند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان دکتر نصیری در نشست خبری افزود: خدمات ارائه شده توسط مراکز درمانی به افاغنه را باید چه کسی پرداخت نماید؟ این درحالیست که وزارت کشور این منطقه را منطقه ممنوعه اعلام کرده که نباید افاغنه در این منطقه وجود داشته باشند.

وی ادامه داد: هزینه هایی که برای افاغنه بصورت رایگان انجام می شود هزینه های سرباری است که بردوش مردم ایران بوده و باید این هزینه ها و خدمات را برای هموطنان خودمان انجام دهیم.

این مقام مسئول ادامه داد: طی برآوردهای صورت گرفته، درسال بیش از ۴۰۰ میلیون تومان برای بیماران افاغنه هزینه درمان مصرف می کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: برای ۴۱ هزار و ۲۰۰ نفر افاغنه، پنج میلیارد تومان مراقبتهای بهداشتی و واکسیناسیونی بصورت رایگان انجام می شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: