• چهارشنبه ۴ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-1414-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:

توانمندترین جوانان جهت خدمت در نیروی انتظامی انتخاب خواهند شد

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در جمع داوطلبان استخدامی نیروی انتظامی با بیان اینکه بهترین و توانمندترین جوانان جهت خدمت در نیروی انتظامی انتخاب خواهند شد، گفت: هر کدام از شما جوانان که جذب نیروی انتظامی می شوید باید خادم و خدمتگزار مردم باشید و در کنار هم با وحدت، همدلی و تلاش و کوشش باعث برقراری امنیت و آبادانی و رونق کشور عزیزمان شوید.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمی با بیان اینکه امیدوارم در همه امتحانات پیش رو اعم از امتحانات سخت زندگی، کار و آزمون پذیرش در ناجا موفق و پیروز شوید، اظهار کرد: در تمام جوامع بشری مهمترین و اساسی ترین وظیفه و تکلیف دولت ها و حاکمیت ها بحث برقراری نظم و امنیت در داخل کشور و حراست و حفاظت از حدود و ثغور کشور و مراقبت از آزادی های مختلف مردم و آرامش و آسایش شهروندان هر کشوری است.

رحیمی تصریح کرد: خصوصی سازی در همه بخش های دولتی و در سازمان ها و شرکت های مختلف امکان پذیر خواهد بود اما در بخش امنیت و راجب این موضوع مهم و حساس بحث خصوصی سازی مطرح نمی شود و نخواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به نوع کار و ماموریت کارکنان نیروی انتظامی بیان کرد: در بخش های مختلف امنیت که شامل امنیت بین المللی، منطقه ای و داخلی  می باشد، بالاترین جایگاه را امنیت داخلی دارد و تا زمانی که امنیت داخلی ایجاد نشود و از یک جایگاه والا و ارزشمندی برخوردار نباشد قطعا نمی توانیم در بخش امنیت بین المللی و منطقه ای حرفی برای گفتن داشته باشیم.

فرمانده انتظامی استان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: امروز کشور عزیزمان ایران یکی از بازیگران اصلی منطقه ای و بین المللی است و در تغییر و تحولات منطقه بسیار نقش دارد و رسیدن به چنین جایگاهی به خاطر این است که ایران در منطقه خاورمیانه و در این جایگاهی که قرار دارد به یک جزیره امن ثابت تبدیل شده است.

سردار رحیمی افزود: دستگاه های مختلفی در بخش امنیت فعالیت و تلاش می کنند اما در بخش امنیت داخلی رکن اصلی برقرار کننده نظم و امنیت در کشور پلیس است.

رحیمی خطاب به داوطلبان گفت: شما جوانان عزیز و برومندی که می خواهید وارد این سازمان مقدس شوید باید با نحوه فعالیت و نوع ماموریت و اهداف سازمان آشنایی داشته باشید تا بتوانید به عنوان یک سرباز خدمتگزار و تابع ولایت، نظم و امنیت را برقرار و در خدمت مردم باشید.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به جایگاه و اهمیت ویژه امنیت در تمامی کشورها گفت: خداوند متعال در قرآن کریم وقتی می خواهد به شهدا و بندگان صالح، خوب و پاک خود پاداش بدهد می فرماید؛ بیایید وارد بهشت برین من شوید که من آنجا امنیت، آرامش و آسایش را به شما هدیه می دهم.

سردار رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه امروز یکی از مقتدرترین، بهترین، جامع ترین و کامل ترین پلیس های دنیا، پلیس ایران است، افزود: پلیس ما از نقطه صفر مرزی تا قلب شهرها مسئولیت حفظ امنیت شهروندان را به عهده دارد و تحت امر فرمانده معظم کل قوا است و مقام معظم رهبری از نیروی انتظامی به عنوان نیروی عظیم انتظامی یاد می کند. 

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به تعداد 120 نوع ماموریت اصلی و فرعی برای نیروی انتظامی، ادامه داد: امروز پلیس به عنوان بازوی مسلح و توانمند نظام مقدس جمهوری اسلامی آن چنان توانمندی دارد که در جای جای این کشور ده ها تن مواد مخدر را کشف و صدها قاتل، شرور و قاچاقچی را دستگیر می کند و انواع و اقسام ماموریت های متعدد را به خوبی و با موفقیت انجام می دهد.

حسین رحیمی، استان سیستان و بلوچستان را یکی از مهمترین و حساس ترین استان های کشور بیان کرد و افزود: دشمنان از شروع انقلاب تا امروز به این استان چشم دوخته اند و با بحث های قومی و قبیله ای در پی به چالش کشیدن و برهم زدن امنیت این استان بوده اند که با جانفشانی 2 هزار شهید و تلاش و زحمات کارکنان نیروی انتظامی و مردم انقلابی نتوانسته اند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به بومی گرایی و جذب جوانان غیور و رشید بومی، بیان داشت: امنیت در این استان باید به دست شما جوانان دلیر و رشید همین استان اداره شود و ما با این فکر و عقیده، شروع به جذب جوانان بومی شیعه و اهل سنت استان کرده ایم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: