• چهارشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-3914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دستور ضربتی فرماندار زاهدان برای جمع آوری واحدهای متخلف در میدان کوثر

فرماندار زاهدان گفت: تمامی کسبه داران فاقد جواز کسب در میدان کوثر، به دادستانی معرفی می شوند

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، خانجانی در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی که با حضور مسولان ادارت برگزار شد به صورت ویژه به شهرداری و مرکز بهداشت دستور داد در اسرع وقت، تمامی واحدهای کسبه متخلف فاقد جواز کسب را شناسایی و جهت برخورد و دستور قضایی به دادستانی معرفی کنند.

مجتبی خانجانی افزود: تمامی دستگاه های متولی موظف هستند گزارش کار مربوطه، جهت شناسایی و ارجاع به دادستانی را روز ۱۵ مردادماه به فرماندار ارائه دهند.

فرماندار تاکید کرد: شهرداری و مرکز بهداشت می بایست از هر مغازه متخلف، ۲ضامن جهت پیگیری مسائل مربوط به جواز کسب و پروانه بهداشتی، دریافت کنند.

مقام عالی دولت در شهرستان تاکید کرد:  دستگاه های آب و برق نیز، جهت قطع آب و برق واحدهای متخلف فاقد جواز کسب و پروانه بهداشت، سریعا اقدام کنند.

فرماندار ضمن انتقاد از سازمان میادین میوه و تره در خصوص فروش مرغ زنده در برخی از محله های زاهدان مخصوصا کوثر ۵، این دستگاه را مکلف کرد به سرعت نسبت به جمع آوری مرغ فروشی های زنده اقدام کنند.

خانجانی همچنین به نسبت به افزایش مصرف بی رویه روغن در نان و عدم استفاده از سبوس گندم و پخت نان جو در نانوایی ها هشدار داد و خاطرنشان کرد: با توجه به مزایای استفاده از سبوس گندم و نان جو، نانوایی هایی که مشخص می شوند موظف هستند  ۱۰درصد از پخت نان خود را به نان سبوس دار و نان جو اختصاص دهند و تمام نانوایی ها نیز مصرف روغن در نان را کاهش دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: