• پنجشنبه ۱۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-2490-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون فرماندار:

توانمندی های خاش معرفی می شوند

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار شهرستان خاش گفت: حسب دستور استاندار و معاونت سیاسی اجتماعی استانداری، حمایتهای فرماندار خاش و هماهنگی با صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان توانمندی ها و ظرفیت های این شهرستان در حوزه های مختلف در هفته فرهنگ و هنر و برنامه شب های کویر صدا و سیما معرفی می شوند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مهدی عیدوزهی در نشست هماهنگی اجرای برنامه های هفته فرهنگ و هنر خاش افزود: امامان جمعه و جماعات، بخشداران، شوراها، شهرداران، دهیاران، مدیران دستگاههای اجرائی، دانشگاه ها، آموزش و پرورش، هنرمندان، بانوان توانمند، نخبگان علمی و دانشگاهی و ورزشکاران، کشاورزان نمونه و سخت کوش برای اجرای موفق برنامه ها پای کار هستند.

وی بیان کرد: برپایی نمایشگاههای فرهنگ و هنر و توانمندی های دستگاههای اجرائی(دستاوردهای دولت)، مستندسازی ظرفیت های گردشگری و صنایع دستی و کشاورزی و غیره در هفته فرهنگ و هنر خاش مورد توجه هستند.

معاون فرماندار خاش گفت: معرفی کار آفرینان برتر، توانمندیهای شهرستان در مباحث اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی و تولید در دستور کار هستند.

وی اظهار کرد: عوامل تولید صدا و سیما در یک هفته مهمان مردم خاش خواهند بود و تلاش می کنیم بهترین برنامه ها ضبط و تولید شوند.

بخشداران مرکزی، نوک آباد و ایرندگان، شهردار خاش، رئیس شورای شهرستان، مدیران ادارات جهاد کشاورزی، ارشاد، تبلیغات، بهزیستی، ورزش و جوانان، دانشکده صنعت و معدن، میراث فرهنگی و مشاور بانوان فرماندار و مجریان صدا و سیما در خصوص مباحث مختلف به بحث و تبادل نظر پرداختند.

هر شب حدود هشتاد دقیقه اجرای برنامه از حوزه خاش از صدا و سیما ضبط و پخش می شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: