• پنجشنبه ۱۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-3084-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نائب رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس:

سیمان خاش رونق بخش تولید در سیستان و بلوچستان است

نائب رئیس فراکسیون اشتغال و تولید مجلس دهم شورای اسلامی گفت: شرکت سیمان خاش بعنون واحد نمونه و برتر صنعتی سیستان و بلوچستان رونق بخش تولید در این منطقه است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان علی کرد در بازدید از کارخانه سیمان خاش افزود: سیمان خاش با برخورداری از پتاسیل های ارزشمند خود به رونق اقتصادی استان کمک می کند.

وی بیان کرد: سیمان خاش در سالهای قبل، پارسال و امسال توانسته لوح های برتر کیفیت، استاندارد، صادرات، صنعت سبز و غیره را در عرصه جهانی، کشوری و استانی کسب کند که جا دارد از تلاش های مدیرعامل و همکاران سخت کوش او در این مجموعه قدردانی کنیم.

نماینده مردم خاش در مجلس ادامه داد: سیمان خاش نمادی از خدمت و تلاش و همت و اراده و الگویی برتر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است.

وی تاکید کرد: در مجموعه سیمان خاش برای تداوم و نیز کسب موفقیتهای بیشتر باید به ظرفیتهای بومی منطقه از جمله در مباحث نیروی انسانی، معادن و صنایع بومی خاش توجه شود.

کرد گفت: شرکت سیمان خاش به‌عنوان شاخص‌ترین واحد صنعتی سیستان و بلوچستان ضامن توسعه پایدار در منطقه است.

کرد ادامه داد: این واحد تولیدی و صنعتی زمینه ایجاد اشتغال را برای چند هزار نفر بطور مستقیم و غیرمستقیم فراهم ساخته و علاوه بر آن در امر بالا بردن شاخص‌های اقتصادی و تولیدی نقش موثری را در جامعه ایفا کرده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار کرد: شرکت سیمان خاش با تولید محصولات کیفی و ارزشی در رقابت با سایر شرکت‌ها بازارهای مناسبی را در داخل و خارج از کشور به تسخیر خود درآورده و در بحث صادرات و گسترش فعالیت‌ها در این عرصه موفقیت‌های چشمگیری را به دست آورده است.

نماینده مردم خاش در مجلس گفت: با تلاش و همت مدیرعامل و مدیران داخلی شرکت اقدامات خوبی برای جذب نیروهای بومی منطقه انجام گرفته است.

وی افزود: مشارکت سیمان خاش در اجرای پروژه‌های مختلف فرهنگی، خدماتی، عمرانی، علمی، آموزشی، ورزشی و غیره در شهرستان خاش و سیستان و بلوچستان قابل تقدیر می باشد.

نماینده مردم خاش در مجلس از اقدامات حمایتی دولت در راستای تشویق مسئولان شرکت سیمان تجلیل کرد و اظهار داشت: واحدهای نمونه تولیدی و صنعتی مانند سیمان خاش برای بقا و ماندگاری و رسیدن به موفقیت های بیشتر به حمایتهای دولت نیازمند هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: