• شنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-3584-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار خبر داد:

ساماندهی مراکز عرضه دام زنده در زاهدان

فرماندار زاهدان در جلسه کارگروه ساماندهی عرضه دام سبک و سنگین که با حضور مسولان ادارات ذیربط برگزار شد، بر توزیع دام در مراکز تعیین شده در سطح شهر تاکید کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مجتبی خانجانی در این جلسه به شهرداری زاهدان دستور داد: چهار محل در مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب شهر جهت عرضه دام در ایام عید سعید قربان مشخص و مجوزهایی لازم را نیز در این این خصوص از اداره بهداشت دریافت کند.

فرماندار با اشاره به عرضه دام به صورت بهداشتی و نامحدود در این مراکز افزود: در راستای دسترسی بهتر و آسان تر شهروندان به تهیه دام زنده، اداره جهاد کشاورزی شهرستان مکلف است به تعداد نیاز در هر مرکز توزیع دام، دام زنده در اختیار شهروندان قرار دهد.

فرماندار تاکید کرد: در راستای جلوگیری از ورود دام قاچاق به شهر‌، نیروی انتظامی و سازمان تعزیرات حکومتی می بایست با خودروهای حمل دامی که بیش از سه راس دام جابجا می کنند و یا در حال عرضه دام در خارج از شبکه توزیع باشند به جد بر خورد کند و نیروی انتظامی دامها عرضه شده در خارج از این شبکه توزیع را به مراکز مشخص شده هدایت می کند.

وی خاطر نشان کرد: بعد از  تکمیل چرخه توزیع دام به صورت بهداشتی، نحوه فعالیت چهار مرکز عرضه و همچنین چگونگی برخورد و کنترل دام های قاچاق و خارج از شبکه توزیع، توسط نیروی انتظامی و یا تعزیرات حکومتی به اطلاع شهروندان فهیم زاهدانی خواهد رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: