• شنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-4814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افزایش 27 درصدی کشف سرقت در مهرستان

فرمانده انتظامي شهرستان مهرستان از اجرای طرح امنیت اجتماعی و افزایش 27 درصدي کشف سرقت این شهرستان خبر داد. 

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ " اسماعیل منصوری "، در تشريح اين خبر گفت: ماموران انتظامي اين شهرستان در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، با افزايش گشت زني هدفمند در سطح حوزه استحفاظي، موفق به کشف سرقت های به وقوع پیوسته در سطح شهرستان شده اند که آمار ها بیانگر افزایش 27 درصدی کشف سرقت را نسبت به مشابه سال قبل را نشان می دهد.

وي با بيان اينكه يكي ديگر از اولويت هاي پليس برخورد با سوداگران مرگ و قاچاقچيان مواد مخدر است تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی ماموران، یک تن و 300 کیلوگرم انواع مواد مخدر را در این شهرستان کشف شد.

اين مقام انتظامي افزود: از دیگر دستاوردهای اجرای طرح های امنیت اجتماعی در سال جاري را دستگیری تعداد 115 نفر از مجرمین را در انواع جرائم پلیسی می باشد.

سرهنگ منصوری در ادامه به اشاره به اجرای طرح های ترافیکی بیان داشت :31 دستگاه خودرو و 36 موتورسيكلت متخلف را توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

فرمانده انتظامي شهرستان مهرستان در پايان با اشاره به اينکه اقدامات پيشگيرانه اجتماعي در قالب آموزش ها و هشدارهاي پليسي از طريق توزيع بروشور، نصب بنر و آموزش همگاني در سطح مدارس، محلات و مساجد توسط کارشناسان انتظامي شهرستان براي شهروندان انجام می شود، از شهروندان خواست: با جدی گرفتن هشدار انتظامی پلیس را در ناکام گذاشتن افراد سو جو یاری رسانند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: