• یکشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-3684-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار بیان کرد:

سرمایه گذاری خارجی یک میلیارد و ۳۳0 میلیون دلاری در سیستان و بلوچستان

معاون امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در سال‌های ۹۳، ۹۴ ۹۵و بهترین وضعیت امنیتی را در استان داشته ایم و این نشان بسیارخوب و افتخار بزرگی است برای نیروی انتظامی که توانسته است در تاریخ به ثبت برساند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، میرشکار در مراسم افتتاح نخستین مرکز هوشمند الکترونیک (مها) پلیس در زاهدان افزود: سرمایه‌گذاری یک میلیارد و ۳۳0 میلیون دلاری سرمایه‌گذاری خارجی و ۱۵ هزار میلیارد تومانی اعتبارات دولتی در حال اجرا و بهره برداری در استان می باشد که این امر به سبب امنیت ایجاد شده ای است که توسط نیروی انتظامی در سال های اخیر بوجود آمده است.

وی بیان کرد: از ۸ هزار خدمت دولتی، 1600 خدمت به مردم توسط نیروی انتظامی صورت می‌گیرد که این عزیزان به شایستگی توانستند این خدمات را به خوبی به شهروندان ارائه دهند.

میرشکار با اشاره به کشف 80 تن انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان، خاطرنشان کرد: رضایتمندی مردم از عملکرد نیروی انتظامی در کاهش تصادفات و سرقت ها بسیار افزایش پیدا کرده است و این نشان از تلاش شبانه‌روزی این کارکنان خدوم می باشد. 

میرشکار بیان کرد: نیروی انتظامی با استفاده از توانایی مردم و اشزاف اطلاعاتی کامل در اجرای مأموریت‌ها و توجه به نیاز مردم توانسته است در این استان نقش آفرینی کند و عرصه را برای مخلان نظم و امنیت تنگ کند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان در پایان این مراسم افتتاح این پروژه را یک هدیه ارزشمند از طرف نیروی انتظامی به مردم عنوان و خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری مسئولان مربوطه، این پروژه به سایر شهرستان های استان گسترش پیدا کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: