• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-2890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بازدید مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از انجمن حامی در چابهار

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان از روند مهارت آموزی کارآموزان انجمن حامی در شهرستان چابهار بازدید کرد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان؛ محمد جهانتیغی در این بازدید بیان کرد: انجمن مردم نهاد خیریه حامی که در شهرستان چابهار مشغول خدمت رسانی است در حوزه آموزش و پرورش و برگزاری دوره های رایگاه برای افراد تحت پوشش فعالیت داشته و از ابتدای سال جاری وارد حیطه مهارت آموزی و اشتغال شده است .

جهانتیغی افزود: در همین راستا مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان چابهار بادعوت از اعضای این مرکز برای همکاری در زمینه مهارت آموزی اقدام به برگزاری دوره برق کارساختمان برای افراد تحت پوشش این انجمن با هدف توانمندسازی مهارتی آنها کرده است .

وی تصریح کرد: دوره های آموزشی مجموعه آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان رایگان است و فرصت مناسبی را برای افراد جویای کار فراهم می کند تا برای مهارت آموزی واشتغال شامادگی های فنی لازم رابدست آورند و بر همین اساس اقدامات ما در کنار سازمان های مردم نهاد از جمله انجمن حامی منجر به نتایج تاثیرگذار در استان می شود .

اولیایی رئیس مرکز اموزش فنی و حرفه ای شهرستان چابهار نیز در این بازدید بیان کرد: این مرکز در حال حاضر دوره برق کار ساختمان را برای کارآموزان معرفی شده از طرف انجمن حامی برگذار می کند و در آینده دوره های تعمیرماشین های سواری ، لوازم خانگی سرد کننده و فناوری اطلاعات برنامه ریزی و اجرا خواهند شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: