• دوشنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-2990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار زابل خواستار رفع كسري معلمين در این شهرستان شد

فرماندار زابل كسري معلمين در بخش هاي مختلف آموزشی را حائز اهمیت برشمرد و خواستار حل این معضل با توجه به اهمیت آن در توسعه شاخص های آموزشی شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان هوشنگ ناظری در شورای آموزش و پرورش این شهرستان افزود: رفع موانع و مشکلات کیفی و کمی آموزشی منطقه باید در اولویت شورای آموزش و پرورش زابل قرار گیرد.

فرماندار زابل در ادامه بیان کرد: مطالبه گري يك سويه و يك طرفه نيست و ساختار دولت ، ساختار دولت مردم است، تفکر و فرهنگ امروز فقط اعتراض و انتقاد غیر منصفانه نیست، اگر مطالبه اي داريم باید برای رفع آن پیشنهاد و راهکار هم ارائه شود و در کنار دیگران برای حل آن اهتمام ورزیم.

ناظری افزود: آمار و ارقام حاكي از ارتقاي شاخص هاي آموزشي در منطقه است ولي اين كافي نيست و بايد تلاش بيشتري در اين زمينه صورت پذيرد.

فرماندار شهرستان زابل، در خصوص تعطیلی هایی که در اثر شرایط نامساعد جوی صورت می پذیرد نیز گفت: تعطيلي ها با ارائه پيشنهاد فرماندار به ستاد بحران اعلام مي شود و تصميم گيري نهايي با ستاد بحران است.

رییس شورای آموزش پرورش شهرستان زابل ایجاد اتاق فکر را یکی از مهمترین برنامه ها برای تعلیم و تربیت دانش آموزان دانست و خواستار تحقق این موضوع شد.

فرماندار زابل كسري معلمين در بخش هاي مختلف آموزشی را حائز اهمیت برشمرد و خواستار حل این معضل با توجه به اهمیت آن در توسعه شاخص های آموزشی شد و بیان کرد: حتما باید به جد شناسايي بازماندگان از تحصيل بصورت كارشناسي انجام گيرد و دليل آن به روشني مشخص شود و بستر و زمینه حضور آنان در کلاس های درس فراهم گردد.

وی تاکید کرد: معلم، دانش ‌آموز و فضا‌های آموزشی سه عنصر اصلی آموزش و پرورش هستند که هر یک از این عناصر مکمل یکدیگرند به همین دلیل باید با جدیت در زمینه مشکلات و رفع موانع توسعه سطح علم و دانش در منطقه قدم برداشته شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: