• سه شنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-1787-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تاکید فرماندار زابل بر اجرای برنامه های محوری به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن

فرماندار شهرستان زابل در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برای مراسم سالروز ورود آزادگان به میهن که در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: اگر دلاور مردیها و رشادت های رزمندگان اسلام در طول 8 سال دفاع مقدس نبود ، سرنوشت جنگ طور دیگری رغم می خورد و چه بسا هم اکنون زیر بیرق و سلطه کفر بودیم.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، هوشنگ ناظری ادامه داد: جوانان و انسان های پاک که از سلسه کاروان صدر اسلام بودند گرداگرد امام و مقتدای خویش خمینی کبیر (ره) جمع شدند و با تاسی از فرهنگ عاشورای حسینی بر طاغوت و یزدیان زمان که از حمایت شرق و غرب عالم برخوردار بودند ، فائق آمدند و پوزه آنان را بر خاک یاس و نامیدی کوبیدند.

فرماندار زابل همچنین در این جلسه بر اجرای برنامه های محوری و با شکوه به این مناسبت تاکید کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل تصریح کرد: اگر امروز ما بر قله های رفیع جهانی ایستاده ایم ، مدیون و مرهون آنانی هستیم که عابدان شب و مجاهدان روز بودند و جان خویش را برای سعادت و سربلندی ایران و ایرانی در طبق اخلاص گذاشته بودند.

هوشنگ ناظری خاطر نشان کرد: اگر قدمی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بر می داریم به منزله ارزش بخشیدن به هویت ایرانی و حفظ اسلام ، اعتقادات و تمامیت ارضی میهن عزیزمان است.

فرماندار زابل افزود: تجلیل از رشادت ها و ارج نهادن به جانفشانی ها و ایثارگریهای رزمندگان اسلام  ، علاوه براینکه وظیفه ملی ماست از بعد معنوی نیز برخوردار می باشد.

هوشنگ ناظری تاکید کرد: نهادها و دستگاه های اجرایی برای برگزاری باشکوه و ارزشمند این گونه مراسمات باید از تمامی ظرفیت ها و امکانات خویش استفاده کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: