• سه شنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-2387-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار:

ایسنا را منبع موثقی برای کسب اخبار انتخاب می کنم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سیستان و بلوچستان دربازدید از خبرگزاری ایسنا در زاهدان گفت: به لحاظ ماهیت این خبرگزاری در ارسال اخبار درست و موثق، برای کسب اخبار این خبرگزاری را انتخاب می کنم.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سکینه اشرفی در این بازدید شغل خبرنگاری را یکی از مشاغل سخت اما بسیار دوست داشتنی عنوان کرد.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ایسنا یکی از خبرگزاری های پویا است و حضور جوانان بانشاط و سر زنده از نوع دانشجو از نکات بارز آن است.

وی ادامه داد: خبرنگاران می توانند حقایق جامعه را به مردم انعکاس دهند.

اشرفی همچنین از روند رو به رشد توسعه استان طی دولت یازدهم یاد کرد و گفت: این روند در دولت دوازدهم شتاب بیشتری خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در استان طی 4 سال اخیر پروژه های استانی و ملی خوبی اجرا شده است که این تحولات اقتصادی به صورت عینی قابل مشاهده است.

معاون استاندار در ادامه تصریح کرد: پروژه های مهمی همچون گاز رسانی، راه آهن، آب، راه سازی و برقرسانی بخشی از اقدامات دولت در استان است.

وی از طرح توسعه بندر چابهار و پتروشیمی به عنوان پروژه های شاخص استان نام برد و گفت: اشتغال و توسعه ترانزیت یکی از اهداف اجرای این طرح ها بوده است.

وی تاکید کرد: آشنا کردن و معرفی این پروژه ها و دستاوردهای دولت به مردم وظیفه رسانه هاست که باید به عنوان بازوی قدرتمند در کنار دولت باشند.

همچنین دکتر منصور تاجری رئیس جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار ضمن تبریک سالروز تاسیس نهاد پر خیر و برکت جهاد دانشگاهی و 17 مرداد ماه روز خبرنگار گفت: خبرگزاری ایسنا که یک انگاره جدید در میان خبرگزاری های دیگر ایجاد کرده است.

مدیر مسئول خبرگزاری های ایسنا و ایکنای استان در ادامه افزود: خبرنگاران به نوعی تلاش می کنند که چهره واقعی استان را به جامعه جهانی بشناسانند. چرا که در استان به روایت ایسنا بناست واقعیتهای استان  به زیبایی آن گونه که هست انعکاس یابد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر خبرگزاری ایسنا به عنوان یکی از معتبرترین، فعالترین و کم هزینه ترین و بهترین خبرگزاری های جمهوری اسلامی است افزود: این خبرگزاری توانسته است با بهره گیری از سه مولفه صحت، سرعت و دقت در اخبار جایگاه خوبی را در کشور و در استان کسب کند.

دکتر تاجری گفت: ایسنا به عنوان نخستین  مولود  رسانه های جمهوری اسلامی نقطه عطفی در تاریخ رسانه های کشوربه شمار می رود  و امروز به دلیل پرچم داری رعایت اخلاق در رسانه به دنبال نمایش یک الگوی جدیدی  در رسانه های کشور است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: