• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-3190-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار چابهار:

کجای کشور یک روستا با جمعیت بالغ بر هفت هزار نفر شبکه آب ندارد

فرماندار چابهار در کارگروه بررسی آخرین وضعیت پروژه های تأمین آب شهرستان که با حضور باقر کرد معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان در محل فرمانداری برگزار شد، گفت؛ ما در کجای کشور روستایی با جمعیت 7000 هزار نفر داریم که شبکه آب نداشته باشد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، ایوب درویشی ادامه داد: اکثر روستاهای منطقه با تانکر آبرسانی می شوند که آنها نیز فرسوده می باشند. 

فرماندار چابهار افزود: با وجود دریا، این نعمت خدادادی ما با بحران بی آبی مواجه هستیم.

درويشي گفت؛ اهمیت آبرسانی به باهوکلات کم اهمیت تر از آبرسانی به روستاهای منطقه نیست، در روستاهای بریس و پسابندر با جمعیت چند هزار نفری شبکه آب نداریم که باید در اولویت قرار گیرند. 

وي تصریح کرد: بودجه اختصاص يافته لایه روبی از بند شیرگواز جهت انجام پروژه کافی نمی باشد و ما برای حل مشکل ، استحصال آب از دریا را در دستور کار خود قرار دهیم . 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار در پایان به پروژه های پایین دست سدهای پیشین و زیردان اشاره كرد و ادامه داد: باید به قید فوریت، این پروژه ها به پایان برسند. 

در ابتدای جلسه نیز دکتر باقر کرد معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان نیز گفت: ما به دنبال آب های ژرف هستیم، اگر این موضوع عملی شود، مسأله اولویت آب از دریای عمان برای شرق کشور منتفی خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: