• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-6914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دستگيري قاتل در کمتر از دو ساعت در خاش

فرمانده انتظامي شهرستان خاش از شناسايي و دستگيري قاتل در کمتر از دو ساعت پس از قتل، در عمليات ضربتي کارگاهان پليس خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ " احمد  ثمره حسيني "در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در پي وصول خبري مبني بر قتل مردي 40 ساله در تاریخ 19 مرداد سالجاری با شلیک گلوله در يکي از محله هاي شهرستان خاش، شناسايي و دستگيري قاتل به صورت ويژه در دستور کار کاراگاهان پليس قرار گرفت.

وي افزود: کاراگاهان پليس پس از انجام کار اطلاعاتي و با اقدامات پليسي، از هويت متهم فراري که مرتکب قتل شده بود مطلع و وی را تحت نظر و مراقبت قرار دادند.

حسینی ادامه داد: ماموران پليس با هماهنگي مقام قضائي این متهم را در يک عمليات ضربتي و غافلگیرانه در کمتر از يک ساعت در مخفيگاهش دستگير که در بازرسي از این مکان یک قبضه اسلحه برنو از وي کشف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان خاش در پايان با اشاره به اينکه قاتل پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پليسي به بزه ارتکابي خود اعتراف کرد و عنوان داشت که مقتول دوست من است و گلوله به صورت سهوی به وی برخورد کرد، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکيل پرونده مقدماتي جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائي معرفي شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: