• دوشنبه ۲۳ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-2486-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تاکید فرماندار نیکشهر بر جذب افراد لازم التعلیم

فرماندار نیکشهر در شورای آموزش و پرورش این شهرستان بر جذب افراد لازم التعلیم در سال تحصیلی جدید تاکید کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، صاحب گل صالحی افزود: هيچ فردى به دليل مشكوك هويت بودن و بدون شناسنامه از تحصيل محروم شود و این افزاد با پيگيرى مسيرهاى مربوطه ى قانونى و ادارى وارد مسير علم و دانايى شوند.

فرماندار شهرستان نيكشهر با اشاره به فرمايشات رهبرى در خصوص نگاه سرمايه اى به جاى نگاه هزينه اى به آموزش و پرورش افزود: لازمه ى حل مشكلات موجود جامعه فرهنگيان این است  كه تلاش داشته باشيم كه اين نگرش رهبري را در جامعه به وجود آوريم.

وي با انتقاد به نگاه مصرفى به آموزش و پرورش خاطر نشان كرد: آموزش و پرورش نهاد مصرفى نيست بلكه نهادى سرمايه گذارى است كه تربيت نيروى انسانى مولد و توسعه دهنده جامعه را بر عهده دارند .

صالحى در ادامه بر اجرايى شدن عدالت آموزشى و همراهى اعضاى شوراى آموزش و پرورش شهرستان و تمامى نهادها در کنار آموزش و پرورش جهت بازگشايى پرشور مدارس تاكيد داشت و گفت: مهم ترين و تاثير گذارترين ركن هر جامعه نيروى انسانى است و لازمه تربيت صحيح آن آموزش و پرورش مى باشد.

در ادامه مدير آموزش و پرورش نيكشهر نیز گفت: آماده سازى فضاها و ديگر بسترهاى آموزشى براى آغاز سال جدید تحصیلی در دستور کار قرار گرفته است.

ساره باور افزود: ثبت نام دانش آموزان، تهيه 80 درصد كتب درسى، ايجاد رشته ها و پايه هاى جديد و تكميل ساخت ١٦ كلاس درس جديد براى شروع مهر باشكوه در حال انجام است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: