• پنجشنبه ۲۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-3890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار:

مشکل کمبود فضای آموزشی در سراوان برطرف می شود

فرماندار سراوان از توافق نامه ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد برکت در طول مدت سه سال در استان جهت سرمایه گذاری در حوزه های مختلف از قبیل ایجاد مجتمع فرآوری خرما و حوزه آموزشی خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، درویش نارویی در شورای آموزش و پرورش شهرستان در همین رابطه ادامه داد: کلنگ زنی این پروژه ها در هفته دولت هر کدام با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد تومانی در حوزه فرآوری خرما، آموزش و پرورش و زیر ساخت های آموزشی انجام خواهد شد.

فرماندار افزود: با ایجاد این طرح ها در سالهای آینده مشکل کمبود فضای آموزشی وجود نخواهد داشت و برطرف می شود.

وی گفت: تلاش ها و دلسوزی باعث شد تا آموزش و پرورش منطقه سراوان با توجه محدودیت های در پیشانی موفقیت های استان در صدر فهرست آموزشی قرار گیرد.

نارویی تصریح کرد: هدیه دولت به مردم استان برای بالابردن شاخص های توسعه آموزشی اختصاص سهمیه ویژه به شهرستانهای سراوان، مهرستان و سیب و سوران در رشته های پزشکی بوده که این امر کمک بزرگی به منطقه خواهد نمود.

فرماندار سراوان ضمن اعلام این خبر که ۵۶ نفر در آزمون سراسری حائز کسب رتبه زیر هزار و ۲۸۱نفز کسب رتبه زیر ده هزار شدند افزود : این آمار نشان می‌دهد ظرفیت های این شهرستان می تواند در جهت تحقق اهداف آموزشی تاثیر بسزایی داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: