• دوشنبه ۳۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 965-4090-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار چابهار:

استفاده از تكنولوژي‌هاي روز از الزامات توسعه دولت الكترونيك است

فرماندار چابهار گفت: در ارائه خدمات به مردم بايد از فضاهاي جديد و تكنولوژي هاي روز استفاده كرد كه از الزامات توسعه دولت الكترونيك است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، درویشی در جلسه هماهنگی برنامه های هفته دولت در این شهرستان افزود: شهيدان رجايي و با هنر از مصاديق بارز خدمت رساني به مردم بودند ، كه در راه خدمت صادقانه و خالصانه جان عزيز خود را تقديم آرمان هاي نظام كردند

وي ادامه داد: هفته دولت فرصت مغتنمي است تا بخشي از خدمات دولت به اطلاع مردم برسد و مردم از نزديك شاهد خدمت، خدمتگزاران خود باشند.

فرماندار ويژه چابهار ادامه داد؛ اين هفته فرصتي است تا مروري بر كارها انجام شده و بخشي از خدمات را به اطلاع مردم برسانيم و مردم را از اهداف، برنامه ها، محدوديت ها و در واقع چشم انداز آينده مطلع نماييم .

درويشي در ادامه اظهار کرد: انعكاس خدمات و اقداماتي كه انجام مي شود به مردم چندين حسن دارد ، مردم در جريان كارهاي انجام شده قرار مي گيرند و همسويي و همدلي در بين دولت و ملت ايجاد مي شود.

رئيس ستاد هفته بزرگداشت دولت در چابهار گفت: خدمات و اقداماتي كه انجام مي شود را بايد با زبان هنرمندانه به مردم گفت و با شفافيت و صداقت به اطلاع مردم رساند يقيناً اعتماد سازي ايجاد مي شود، و سمت و سوي اقدامات و برنامه هاي ما هم بايد اميد بخش باشد .

وی بیان کرد: ما نيازمند اين هستيم كه بصورت مستمر ارتباط با مردم داشته باشيم ، ديدگاه ها و نظرات مردم را همواره بشنويم ، خواسته هايشان را پايش كنيم و از نظرات آنها در اداره امور استفاده كنيم.

فرماندار ويژه چابهار در ادامه خاطرنشان كرد: بايد به گونه ايي عمل کنیم تا مردم بدانند كه دولت از خود آنهاست، دولت در واقع نهاد و ساحتي جداي از مردم نيست بايد وجه مشترك همه ي ما مسئولين و كارگزاران اصول نظام مقدس جمهوري اسلامي باشد، و  اين هفته فرصتي كه به روش هاي مختلف برنامه ها و اقدامات را انعكاس داد ، بخشي از برنامه ها در قالب افتتاح پروژه ها يا كلنگ زني پروژه هايست كه قرار است آغاز شود، شكل مي گيرد و بخشي از آن طبعاً در قالب اطلاع رساني ، مصاحبه ها ، گزارش عملكرد و موارد اين چنيني بايد انعكاس پيدا كند .

وی تاکید کرد: دستگاه ها سايت هاي فعال داشته باشند قسمتي از كارها و اقدامات خود را به صورت الكترونيكي به مردم ارائه دهند، امروزه بايد از روشهاي جديد استفاده كرد و سعي كنيم ارتباط مستمر با مردم داشته باشيم . لذا هفته دولت فرصت ويژه است كه مسئولين ارتباط چهره به چهره و  مصاحبه را در دستور كار داشته باشند .

درويشي بيان كرد: هفته ي دولت نه تنهاي هفته ي وزارت كشور است بلكه همه ي ادارات و نهادها ، خدمات و اقداماتي را انجام مي دهند به اطلاع مردم برسانند و در برنامه هاي مشتركي كه تدوين و طراحي مي شود از مردم كمك و همكاري بگيرند.

درويشي در پايان گفت: ارائه گزارش عملكرد موضوع مهمي است و بايد همه مسئولان دستگاه هاي اجرايي كمك كنند اين امر بصورت مختصر و مفيد كه قابل اندازه گيري و فهم آسان باشد در اختيار مردم قرار گيرد ، كه آنان از خدمات، خدمتگزاران خود آگاه شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: