• سه شنبه ۳۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-1088-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس هیئت وشوو استان خبر داد؛

سیستان و بلوچستان میزبان برگزاری مسابقات وشووی جام پارس در سال 2019

رئیس هیئت وشوو سیستان و بلوچستان گفت: مسابقات جام پارس وشوو در سال 2019 به میزبانی ایران با حضور کشورهای خارجی در استان سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد.

عباس شیبک در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: سه هزار ورزشکار بیمه شده در رشته وشوو در استان فعالیت دارند.

رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان گفت: هیئت ووشو استان توانسته است با فعالیت های 5سال اخیر خود راه 30تا40ساله را طی کند.

شیبک بیان کرد: ووشو یک رشته ورزشی بسیار جوان در استان سیستان و بلوچستان نسبت به هیئت های ورزشی دیگر است، درحال حاضر  ما نزدیک به 50 هیئت ورزشی در استان داریم که دارای رئیس و سازماندهی شده هستند و بیش از 350هیئت ورزشی شهرستانی و بخشی در سراسر استان داریم.

رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان ظهار کرد: دغدفه من به عنوان کارشناس ورزشی تنها مشکلات ووشو نیست، چرا که  ورزش که پبشرفت کند ووشو هم رشد می کند، دغدغه ما این است که ورزش استان را تکان دهیم، البته نبود یک اسپانسر، کمبود اعتبارات مالی و فضاهای ورزشی از مشکلات ورزش استان است و در راستای حل این مشکلات باید همه باید دست به دست هم دهیم، نمیشود کسی را در این زمینه به بی کفایتی محکوم کرد.

وی تصریح کرد: قهرمانان از بهترین لحظات زندگی‌ خود برای ورزش وقت می‌گذارند تا نام استان و حتی ایران را سر افراز کنند.

رییس هیات ووشوی استان، ادامه داد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، ورزشکاران بهترین الگو برای جوانان هستند پس شکل‌گیری یک الگوی موثر مستلزم حمایت و ایجاد انگیزه است. ورزش این توانایی را دارد تا یک جامعه را به جهان معرفی کند و این موضوع عامل مهمی در شکل‌گیری تصویری مناسب از یک ملت در ذهن افکار عمومی است.

وی بیان کرد: برای ورزش قهرمانی استان که عامل وحدت شیعه و سنی است حرکت همدل همه دستگاه‌ها و همچنین رسانه‌ها الزامی است تا چهره‌ی بی‌منطق خشونت استان از ذهن افکار عمومی به فراموشی سپرده شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: