• چهارشنبه ۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-187-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

زائران سیستانی و بلوچستانی از امروز عازم سرزمین وحی می شوند

مدیرکل فرودگاههای استان سیستان و بلوچستان گفت: برنامه پروازهای اعزام بیش از 2 هزار نفر از مردم استان برای شرکت در مراسم حج تمتع از امروز آغاز می شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، اعرابی مقدم افزود: این پروازها از امروز يك شهريور لغايت ٤ شهريور روزانه دو پرواز از نوع ایرباس زائران را از فرودگاه زاهدان اعزام خواهد کرد.

وی بیان کرد: این زائران در قالب 15 کاروان ساماندهی شده اند.

همچنین فرمانده پلیس فرودگاه زاهدان نیز در توصیه به زائران گفت: حمل و نگهداری داروهای کدئین دار و خواب آور و مواد مخدر، علاوه بر اینکه باعث جلوگیری از خروج زائر می شود، مجازاتهای سنگینی نیز در کشور عربستان دارد.

سرگرد زراعتگر همچنین به ممنوعیت حمل داروهای گیاهی آسیاب شده اشاره کرد و افزود: حمل انواع مواد اسیدی، ترشیجات، اسپری ها و اشیا تیز و برنده نیز در پروازها ممنوع است.

وی با بیان اینکه زائران اشیا قیمتی خود را داخل چمدانهای بار نگذارند، گفت: زائران در طول سفر وسایل خود را به امانت نگذارند و از کسی چیزی را به عنوان امانت قبول نکنند.

فرمانده پلیس فرودگاه زاهدان افزود: حمل لوازم الکترونیکی ممنوعیت قانونی ندارد اما بهتر است در موارد غیرضروری از بردن لب تاپ و تبلت خودداری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: