• جمعه ۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 966-185-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام جمعه زاهدان:

شهیدان باهنر و رجائی دو الگوی واقعی خدمت به انقلاب اسلامی و ولایت هستند

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: شهیدان باهنر و رجائی دو الگوی واقعی خدمت به انقلاب اسلامی و ولایت هستند و بهترین اسوه هستند برای خادمانی که بنا دارند خالصانه در خدمت جامعه اسلامی باشند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان،آیت الله سلیمانی در خطبه های نماز جمعه زاهدان ضمن تبریک هفته دولت بیان کرد: یاد و نام دو شهید دولت جائی و باهنر که اسوه های تقوا ، علم و عمل هستند همواره ماندگار و زنده است چرا که تا پای جان و با تقدیم خون خود در راه خدمت به ولایت و بندگان خوب خداوند کوشیدند.

خطیب نماز جمعه زاهدان در ادامه گفت: هفته دولت فرصت خوبی برای بیان فعالیت ها و اقدام های مدیران دستگاه های اجرایی و خدماتی است تا مردم را در جریان اقدام ها و کارهای انجام شده و در حال اجرا قرار دهند.

سلیمانی در خصوص وظایف دولتیان در قبال شهدا، بیان کرد: امیدواریم در انجام وظایفی مانند قانون پذیری و خودباوری و مردمی بودن و رعایت اعتدال برای خدمت به مردم موفق و مؤید باشند.

وی خاطرنشان کرد: مسئولین به دنبال رضایتمندی مردم باشند و هفته دولت فرصت مناسبی در جهت شنیدن حرف دل مردم و گره گشایی از کار ملت است.

امام جمعه زاهدان همچنین به رای بالای مجلس به وزیران دولت دوازدهم نیز اشاره کرد و گفت: رای اعتماد به وزرا بیانگر حمایت قاطع مجلس از دولت بود.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه تصریح کرد: مجلس از دولت حمایت قاطع نمود و این رای اعتماد موهبت الهی بود و دولت هم باید کمر خدمت برای حل مشکلات ببندد. دلسوزان انقلاب هم به رای حداکثری مجلس به دولت دلگرم شدند و این  نقطه قوتی به دولت است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: