• دوشنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-1714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سیستان و بلوچستان:

تعامل و همدلی مسئولان قوی‌ترین سرمایه‌سازی را در استان رقم می‌زند

استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار اعضای شورای قضایی استان که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در دفتر کار ایشان برگزار شد،گفت: رویکرد تعامل و همدلی مسئولان با یکدیگر قوی ترین سرمایه سازی را می تواند در استان رقم بزند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان،علی اوسط هاشمی با بیان اینکه هماهنگی بسیار خوبی بین مسئولان استانی وجود دارد، اظهار کرد: این رویکرد همگرایی و همسویی توانسته تعامل اجتماعی را در جامعه زمینه ساز شود بطوریکه امروز از امنیت و توسعه که محصول آن پیشرفت است، سخن می گوییم.

وی رویکرد کلان قرآن به حج را امت سازی و ملت سازی برشمرد و تصریح کرد: وحدت رسیدن به اصول مشترکات را باید مبنای رفتار خویش قرار دهیم که تامین کننده منافع مردم و کشور است.

استاندار با بیان اینکه به برکت همین رویکردها، امروز در طریق توسعه ارتباط با مردم قرار گرفتیم، افزود: رضایت نسبی در جامعه حاصل است ؛ هر چند عده ای همیشه بر طبل مخالفت می زنند و تمایلی به دیدن خدمات انجام شده ندارند که نقش آنان در دایره کار ما، از منتقد بر پایه دانایی جداست.

هاشمی خاطرنشان ساخت: امنیت امروز استان متفاوت از گذشته است ،ضمن اینکه در زمینه های سیاسی،اجتماعی و قضایی به عنوان مکمل تولید امنیت اقدامات خوبی شده است.

استاندار در ادامه گفت: مثلث توسعه استان فارغ از نگاههای حزبی و طایفه ای و مذهبی ضرورت استان در دولت دوازدهم بوده و در دولت دوازدهم فصل برداشت همه با هم در استان است.

وی اضافه کرد: احساس امنیت خوبی در استان وجود دارد که بازتاب بیرونی آن اقبال سرمایه گذاری یک میلیارد و ۵۴۰ میلیون دلار در بندر چابهار ،فولاد ، نیروگاه و انرژیهای تجدیدپذیر است.

هاشمی افزود: حاشیه نشینی ناشی از بی عدالتی در نوع برنامه ریزی است و رویکرد ما این بوده که مردم را به متن بکشانیم و این عنوان را از نگاهها دور کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: