• پنجشنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-2684-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دکتر نهاوندیان در جمع خبرنگاران:

رویکرد اقتصادی دولت دوازدهم در کنار رشد پایدار، ریشه کنی فقر است

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: در عین حالی که ما بحث تولید و اشتغال را بصورت جدی دنبال می کنیم در توجه به اقشارکم درآمد و آنهایی که به هر دلیل توان کارکردن ندارند یا محرومیتهای ساختاری آنها را بازداشته یک توجه ویژه ای به آنها می شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان محمد نهاوندیان ادامه داد: استان سیستان و بلوچستان طبعا با رویکرد ریشه کنی فقر در اولویت خدمت رسانی قرار می گیرد و زمینه های سرمایه گذازی در این استان دار فراهم می شود.

وی با اشاره به گازرسانی و توجه به راه آهن در استان سیستان و بلوچستان،گفت: این کار عظیم محور توسعه استاک خواهد شد و درکنار آن اشتغالزایی و سرمایه گذاری فراوانی صورت خواهد گرفت.

وی توجه به معدن را ازمهمترین مباحث در این استان عنوان کرد و گفت: قطعا توجه به این بخش می تواند یک رونق پایداری را در این استان ایجاد نماید.

وی اضافه کرد: یک چشم انداز دقیقی برای استان سیستان و بلوچستان ترسیم شده است و مطمئنم که در دهه آینده چهره اقتصادی این استان کاملا دگرگون خواهد شد.

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: رویکرد اقتصادی دولت دوازدهم در کنار رشد پایدار، بحث محو کردن فقر را بطورجدی دنبال می کنیم و فقرمطلق تا پایان این دولت باید ریشه کن شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: