• یکشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-3984-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دستگيري سارقین احشام در هیرمند

فرمانده انتظامي شهرستان هیرمند از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در برخورد با هنجارشکنان و قانون گريزان و دستگيري 5 سارق احشام و کشف 6 فقره سرقت در این رابطه خبر داد . 

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ "حسین سنچولی"، با اعلام اين خبر گفت: ماموران انتظامی شهرستان هیرمند در راستاي اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با جرائم و سرقت موفق به دستگيري 5 سارق احشام شدند که اين متهمان به 6 فقره سرقت اعتراف کردند.

وی افزود: در ادامه این طرح ماموران انتظامی شهرستان هیرمند موفق شدند 20 کیلو گرم تریاک، نزدیک به 10 کیلو هروئین، بیش از 11 هزار عدد انواع قرص غیرمجاز و یک قبضه سلاح جنگی و تعداد 4 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز کشف و 10 متهم نیز در این خصوص دستگیر شدند.

سنچولی تصریح کرد: در اين طرح که به مدت يک هفته اجرا شد تعداد 1 دستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف، 10 دستگاه خودرو و 15 دستگاه موتورسيکلت متخلف نیز توقیف و جهت سیر مراحل قانونی روانه پارکينگ شدند. 

فرمانده انتظامي شهرستان هیرمند در پايان خاطرنشان کرد: پليس اجازه نخواهد داد كه متخلفان اقدام به بر هم زدن نظم و امنيت عمومي و خدشه دار کردن آسايش شهروندان کنند و در صورت بروز هنجارشکني و اقدامات غيرقانوني برخورد قاطعي با آنان خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: