• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 966-1390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار بیان کرد:

توجه ویژه دولت به رفع مشکلات منطقه خاش

فرماندار شهرستان خاش گفت: دولت دوازدهم با نگاهی ویژه و توسعه گرا تلاش می کند گام های مهمی برای حل مشکلات مردم منطقه بردارد.

محمداکبر چاکرزهی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، افزود: استعدادها و ظرفیتهای ارزشمند شهرستان خاش بهترین فرصت برای ارائه خدمت به شمار می روند.

وی اظهار کرد: شهرستان خاش در مباحث کشاورزی، گردشگری، خدماتی، صنعتی و غیره پتانسیل دارد که در سه سال و اندی از فعالیتهای دولت شاهد رشد خدمات و ارتقای شاخصها بوده ایم.

چاکرزهی بیان کرد: برای تقویت عناصر وحدت و همگرائی تلاش می کنیم از ظرفیتهای اقوام و طوائف خاش برای کمک به توسعه منطقه و بالا بردن شاخصهای برجسته اقدامات دولت بهره ببریم.

فرماندار خاش گفت: برای اجرای طرحهای مختلف فرهنگی، ورزشی، خدمات و عمران شهری و روستایی، اقتصادی، صنعتی، آموزشی، گردشگری و دهها مورد دیگر پیگیری های لازم انجام و کارها با قوت ادامه دارد.

چاکرزهی ادامه داد: در مباحث امنیتی با تلاشها و پیگیری های دولت و نگاه ویژه استاندار توانسته ایم با همکاری علما و معتمدان و اعضای شورای تامین و دستگاه قضائی حدود بیست مورد اختلاف قومی را حل و فصل و به سازش تبدیل کنیم.

فرماندار خاش اهمیت دادن به اجرای پروژه جاده مرزی روتک را از دیگر برنامه های اولویت دار دولت عنوان کرد.

چاکرزهی افزود: توجه به مباحث گازرسانی و راه آهن، اجرای سامانه های نوین آبیاری و حمایت از کشاورزان و غیره نیز از دیگر برنامه های دولت در جهت خدمت رسانی به مردمان خاش هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: