• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 966-1890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عامل ايجاد مزاحمت در فضای مجازی در سراوان دستگير شد

جانشين فرماندهي انتظامي شهرستان سراوان از شناسایی و دستگيري فردي که در شبکه های اجتماعی اقدام به ایجاد مزاحمت براي یکی از شهروندان مي کرد، خبر داد. 

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ "نصرالله شيبک" در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در پي شكايت احدی از شهروندان مبني بر اینکه شخص یا اشخاصی ناشناس اقدام به ساخت یک حساب کاربری در یکی از شبکه های اجتماعی کرده اند و با نسبت دادن کلمات مستهجن باعث ایجاد مزاحمت مختلف شده است، موضوع در دستور كار تيمي از کاراگاهان پليس فتا این فرماندهی قرار گرفت. 

سرهنگ شیبک تصريح کرد: کارشناسان پليس فتا با انجام تحقيقات فني، شخص ایجاد کننده حساب کاربری در شبکه اجتماعی را شناسايي و به پليس فتا احضار کردند. 

این مقام انتظامی اظهار داشت: متهم در بازجويي هاي اولیه به بزه انتسابي اعتراف و اعلام داشت اطلاعات هویتی شاکی را در فضای اینترنت مشاهده و در پی آن در یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به ایجاد حساب کاربری و سپس اطلاعات شاکی را به همراه عناوین در صفحه کاربری ایجاد شده، قرار داده است.

جانشین فرمانده انتظامي شهرستان سراوان با اشاره به معرفي متهم به مراجع قضائی از شهروندان خواست ضمن ارتقاء سواد رسانه اي خود در صورت مواجهه با موارد مشابه از ادامه ارتباط و پاسخگويي اجتناب کرده و سريعا مراتب را به فوريت هاي پليسي 110 و پليس فتا شهرستان گزارش کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: